سایت فتوکده

انفجار در پاساژ قیصریه بازار تهران با عکس

.

 

  انفجار مهیب در پاساژ تهران با عکس
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

انفجار در تهران

.

لحظاتی قبل انفجاری شدید در یک پاساژ تجاری واقع در خیابان پانزده خرداد تهران روی داد

 

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این حادثه گفت: این حادثه در پاساژ سه طبقه طلا واقع در سبزه میدان روی داده است ملکی عنوان کرد: هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: آتش نشانان در محل حضور دارند و عملیات خود آغاز کرده اند و متاسفانه تاکنون 39 نفر مجروح شده‌اند،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطر نشان کرد : عملیات آتش نشانان همچنان ادامه دارد و از شهروندان تقاضا می کنیم از تردد در محل انفجار خودداری کنند تا آتش نشانان و امدادگران با سرعت بیشتری عملیات خود را به پیش ببرند.

 

سردار ساجدی نیا ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ جهت بررسی حادثه در محل وقوع انفجار حاضر شده است

 

enfejar-teh-pasazh (1)

 

اسداله موسوی، مدیر اورژانس تهران اعلام کرد: در پی تماس تلفنی اعلام انفجار در بازار طلافروشان تهران در خیابان پانزده خرداد، یک دستگاه موتور آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که 5 دقیقه پس از دریافت تماس در محل حضور یافت. با توجه به گزارش واحد اعزامی، پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان به محل حاثه اعزام گردید.

 

مدیر اورژانس تهران در خصوص تعداد مصدومان این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته است و 24 نفر از مصدومان به بیمارستان سینا انتقال یافته اند که حال سه نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.

 

طبق آخرین اخبار، شواهد اولیه حاکی از انفجار کپسول گاز در بازار طلافروشان بوده است شایان ذکرست که در بازار طلافروشان تهران، به دلیل عدم وجود لوله کشی گاز شهری، از کپسول های خانگی برای گرم کردن محیط استفاده می شود.

 

بر اساس گزارش‌های خبری منتشر شده رئیس اتحادیه طلافروشان تهران علت انفجار بازار قیصریه را استفاده یک طلافروش متخلف از یک کپسول برش هوا اعلام کرده است به گفته وی هیچ گونه انفجار مواد محترقه وجود نداشته است.

 

enfejar-teh-pasazh (2)

.

.

انفجار در پاساژ قیصریه بازار تهران با عکس,عکس های انفجار در پاساژ قیصریه بازار تهران, پاساژ قیصریه بازار تهران منفجر شد,مجروح و کشته های انفجار پاساژ قیصریه,علت اتفجار مهیب در بزار قیصریه,آخرین وضعیت مصدومان بازار قیصریه تهران,انفجار عظیم در بازار تهران

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران