سایت فتوکده

اینترنت رایگان در مساجد کشور

اینترنت رایگان در مساجد کشور,وای فای رایکان در مساجد,مساجد مجهز به اینترنت رایگان

اینترنت رایگان در مساجد کشور,وای فای رایکان در مساجد,مساجد مجهز به اینترنت رایگان میشود,طرح اینترنت رایگان در مساجد کشور,اینترنت رایگان در مسجد,اینترنت مفت.

اینترنت رایگان در مساجد کشور   . . . Wifi – IRAN

.

.

ارائه اینترنت رایگان در مساجد کشور در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


 

.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت حسن روحانی، از پیشنهاد این وزارت‌خانه به وزارت ارتباطات برای ارائه اینترنت رایگان به مساجد خبر داد و گفت که این موضوع را «به صورت جدی» دنبال خواهد کرد.

.

به گزارش خبرگزاری “ایسنا”، آقای جنتی روز جمعه (۴ اردیبهشت-۲۴ اپریل)، در یک سخنرانی در زاهدان گفت: «بر اساس قانون، آب و برق در مساجد کشور دارای بخشودگی است. ما برای رایگان کردن خدمات اینترنت در مساجد به وزارت ارتباطات پیشنهاد می‌دهیم و به نظر این بخش بار مالی زیادی برای دولت دربر نداشته باشد.»

.

او هم‌چنین در پاسخ به سخنان اهالی فرهنگ و هنر سیستان و بلوچستان که از کمبودها و محرومیت‌ها در این استان سخن گفته بودند، اظهار داشت: «شما بیشتر از نداشته‌ها و امکانات مورد نیاز امروزتان صحبت کردید، ولی داشته‌های شما خیلی زیاد است. سابقه فرهنگ و تمدن شما بیش از پنج‌ هزار سال است. شهر سوخته شما مایه‌ غرور و افتخار ملی و بین‌المللی است که هنرمندان برجسته و اصحاب فکر به آن افتخار می‌کنند.»

.


 .

.

اینترنت رایگان در مساجد کشور,وای فای رایکان در مساجد,مساجد مجهز به اینترنت رایگان میشود,طرح اینترنت رایگان در مساجد کشور,اینترنت رایگان در مسجد,اینترنت مفت

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران