سایت فتوکده

بازی گلشیفته فراهانی و جواد عزتی

بازی گلشیفته فراهانی و جواد عزتی در فیلم ایرانی,همبازی شدن گلشیفته و عزتی

بازی گلشیفته فراهانی و جواد عزتی در فیلم ایرانی,همبازی شدن گلشیفته فراهانی و جواد عزتی,گلشیفته فراهانی در فیلم جدید ایرانی ,جواد عزتی کنار گلشیفته فراهانی.

 بازی گلشیفته فراهانی و جواد عزتی در فیلم جدید ایرانی

.

گلشیفته فراهانی برای ایفای نقش در فیلم جدید عطشانی تست گریم داد.

.

.

.

بازی گلشیفته فراهانی و جواد عزتی در فیلم ایرانی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

گلشیفته فراهانی برای ایفای نقش در فیلم جدید عطشانی تست گریم داد.

.

گلشیفته فراهانی در حال حاضر برای ایفای نقش در فیلم جدید علی عطشانی در آلمان حضور دارد و امروز تست گریم خود را انجام داده است.

.

علی عطشانی که هم اکنون در شهر برلین در کشور آلمان به سر می برد در حال انتخاب بازیگران فیلم جدید خود با عنوان «پارادایس» است. از میان بازیگران حضور ماتیوس متز در این فیلم قطعی شده است. جواد عزتی و مهران رجبی از بازیگران ایرانی این فیلم هستند و تعدادی از بازیگران این فیلم نیز آلمانی خواهند بود. در شرایطی که این بازیگر پس از خروج از ایران فعالیت های هنری خود را به شکلی دور از عرف جامعه ایرانی ادامه داد آیا حضور وی در این فیلم شدنی است و این فیلم می تواند در ایران اجازه اکران پیدا کند؟

.

.


.

بازی گلشیفته فراهانی و جواد عزتی در فیلم ایرانی,همبازی شدن گلشیفته فراهانی و جواد عزتی,گلشیفته فراهانی در فیلم جدید ایرانی ,جواد عزتی کنار گلشیفته فراهانی,گلشفت هفراهانی در یک فیلم جدید ایرانی بازی میکند,گلشیفته برای بازی در فیلمی به ایران می اید,گلشیفته در فیلم جدید عطشانی

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران