سایت فتوکده

برای موفقیت از تجارب میثم شکری ساز بهره ببرید

برای موفقیت از تجارب میثم شکری ساز بهره ببرید

 

 

آیا تاکنون به کلمه کار آفرینی و جایگاه آن در اجتماع اندیشیده اید؟ یا اینکه علاقه مند به انجام این کار بوده اید؟ همان طور که می دانید کمتر کسی می تواند قدم در مسیر کار آفرینی بگذارد و تمام وجود خود را وقف مردم و رساندن اطرافیان به آرزوهایشان بکند.

 

به علاوه کارآفرین فردی است که شبانه روز به دنبال به وجود آوردن خلاقیت، ایده ها و افکاری نو می باشد که تنها از طریق مطالعه و کسب دانش فراوان به دست می آید.

 

او همواره در حال بروز رسانی اطلاعات خویش بوده و بر این باور است که بدون کسب دانش قادر نخواهد بود به مدارج و مدارک نائل گردد.

 

دکتر میثم شکری ساز یکی از برترین کارآفرینان نمونه کشور می باشد که  سال ها با تلاش و کوشش مستمر توانسته چنین مقامی را به دست آورد.

 

او با گذراندن تحصیلات دکتری از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس از برلین آلمان و دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع خود را به فردی دانا و توانا تبدیل کرده است.

 

همچنین وی ملقب به برجسته ترین و مهم ترین مشاور در زمینه مدیریتی، ارتباطی، بازاریابی و منابع انسانی می باشد.

 

در کنار همه این عناوین، وی همه روزه در تلاش است تا نیروی مستعد و متخصص جامعه را شناسایی کرده و آن ها در موسسات تحت مدیریت خود بکار گیرد.

 

 

این شخصیت مهم و برجسته در سال های اخیر با طراحی شیوه نوینی از کسب و کار، فرصت های شغلی بی شماری را برای متقاضیان و کارجویان ایجاد کرده است و برنامه های بیشتری نیز برای قشر جوان و مستعد جامعه نیز در نظر گرفته است

 

یکی از مهم ترین اهداف او از میان برداشتن مشکلات و معضلات از سر راه مردم است بدین صورت که دیگر هیچ مسئله ای برای آن ها به وجود نیاید.

 

او و تیم شایسته وی بر آنند تا راستای بهبود و توسعه اقتصاد کشور گام های بزرگی بردارند. میثم شکری ساز بر این باور است که برای تمامی مشکلات موجود، راه‌ حلی در میان است و  تنها بایستی کمی خلاقانه و از دریچه ای نو به و مشکلات و موانع نگاه کرد و با دنبال کردن مسیری که افراد موفق در پیش گرفته‌اند، راه هایی را در نظر گرفت که از طریق آن ها به موفقیت رسید.

 

میثم شکری ساز با تکیه بر تحصیلات عالی خود و اهمیتی که به آموزش و توسعه شخصی می دهد توانسته است در اوج جوانی به موفقیت های بسیار بزرگی دسترسی پیدا کند.

 

در واقع او با خود باوری، و هدف گذاری همچنین تلاش بسیار زیاد قادر بوده تا جایگاه شایسته ای را برای خودش رقم بزند. او توانسته در این سن و سال کم، مدیریت یک مجموعه بزرگ به نام هولدینگ پارس پندار نهاد را بر دست گیرد و خدماتی را به مردم جامعه اش ارائه دهد زیرا در این زمانه کمتر کسی به فکر بر طرف کردن مشکلات مردم است و با صبر و بردباری معضلات را ریشه کن می گرداند.

 

او با برگزاری دوره های آموزشی مجازی و حضوری قادر است تا دانشپذیران زیادی را در رشته ها و حرفه های مختلف به افرادی کارآزموده و خبره تبدیل نماید و آن ها را برای دستیابی به فرصت های شغلی مورد علاقه شان، آماده گرداند.

 

 

ایشان به این اعتقاد دارند که همه افراد قابلیت دستیابی به آرزو های خود را دارند، البته زمانی که از دانش و مهارت را در این مسیر استفاده نمایند. بدین منظور و برای بالا رفتن دانش تخصصی، آموزش مجازی پارس را تاسیس نمود تا در این راستا، دانش، مهارت و همچنین تجربه انسان های علاقه مند افزایش یابد.

 

آفتاب: میثم شکری ساز کلاهبردار است؟

 

میثم شکری ساز دارای لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف می باشد. وی مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست می باشد. میثم شکری ساز همچنین یک سخنران انگیزشی، نویسنده آثار ادبی و قهرمان بازی شطرنج بوده است.

 

همچنین در کنار تمام اقداماتی که در مجموعه های تحت مدیریت خود به انجام می رساند، ترجمه و  تالیف کتاب هایی است که شامل، فراتر از استراتژی، تویی که ذهن برنده ای، رازهای بازاریابی قدرتمند، آسایش در آرامش، بازاریابی گوریلی، استوار و مذاکره با دستان خالی می باشند.

 

همچنین وی کتاب هایی مانند بازاریابی نوگرا، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، بازاریابی وکسب وکار اسلامی و روابط فرد و سازمان را تالیف کرده اند.

 

به علاوه ترجمه کتاب های جدید ایشان همچون توهم باهوشی 1 و 2 از جمله پر فروش ترین کتب جهان است که تا کنون به دوازده زبان زنده دنیا ترجمه گردیده اند.

 

لازم به ذکر است که در جهان امروزی همه انسان ها به دنبال دیده شدن و به دست آوردن مال و اموالی هستند که یک شبه بتوانند آن را به جیب بزنند  و آن ها ثروت مند گرداند. به علاوه تا به حال دیده نشده که این موضوع بر کسی پوشیده باشد.

 

دنیای اینترنت  نیز همیشه و همه جا به دنبال خراب کردن نام بعضی از افراد مهم و مشهور بوده ولی ممکن است عده ای به دلیل رقابت و تخریب اعتبار و اعتمادی که مردم به آن ها دارند، مشغول به انجام این فعالیت های شوم گردند.

 

در نتیجه مردم باید با بصیرت و آگاهی سخنان گفته شده را انتخاب کنند و از میان حق و باطل یکی را برگزینند.

 

میثم شکری ساز نیز از جمله اشخاصی است که به دلیل رقابت های نا به جا، توسط سودجویان و شایعه پراکنان به کلاه برداری متهم شد. اما باید توجه کرد که تمامی این سخنان بیهوده و بی پایه و اساس شمرده می شود.

از این مطلب راضی بودید؟ 2 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران