سایت فتوکده

بلاگفا بدلیل انتقال سرور موقتا تعطیل شد

بلاگفا برای 2 روز تعطیل شد,بلاگفا تعطیل شد,بلاگفا مسدود شد,blogfa

بلاگفا بدلیل انتقال سرور موقتا تعطیل شد,سایت blogfa بدلیل انتقال سرور تعطیل شد,تعطیلی موقت سایت بلاگفا,نحوی دسترسی به سایت بلاگفا,مشکل در سایت بلاگفا.

بلاگفا بدلیل انتقال سرور موقتا تعطیل شد . . . Blogfa.com

.

.

انتقال سرور بلاگفا و تعطیلی دو روزه آن در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

 سایت بلاگفا به آدرس (www.blogfa.com) از صبح امروز از دسترس کاربران خارج شد.

این سایت علت این اختلال را وجود برخی مشکلات و انتقال سرورها به مکان جدید اعلام کرده است که تا 2 روز آینده ادامه دارد.

.

سایت بلاگفا اولین سایت پربازدید ایرانی است .

انتقال سرور امری عادی است که بدلیل پیک بازدید تابستان و فشار لازم میباشد

.

بعد از گذشت 3 روز همچنان دسترسی به مدیریت بلاگفا امکان پذیر نمیباشد ولی بخشی از وبلاگ ها که قبلا دسترسی وجود نداشت قابل دسترس شدند با توجه به حجم فضای سرور های بلاگفا مطمئنن این انتقال زمان بر خواهد بود.

.


 

.

اطلاعیه جدید بلاگفا :   94.2.20

.

کاربران محترم و همراهان عزیز سایت

.
نیاز به تغییر مکان سرورهای سایت بود که اینکار در اواخر هفته پیش آغاز شد اما متاسفانه این انتقال طبق برنامه پیش نرفت و در این بین یه سخت افزارهای مهم سایت آسیب جدی رسیده است. برطرف کردن مشکل نیاز به چند روزی وقت دارد و احتمالا اینکار تا ابتدای هفته جاری (هفته آخر اردیبهشت ماه) بطول خواهد انجامید و امیدواریم پس از آن خدمات سایت بصورت عادی ادامه پیدا کند. عمیقاً از آنچه پیش آمده متاسفیم.
از صبر و شکیبایی شما متشکریم

.


.

اطلاعیه جدید بلاگفا :   94.2.26

.

تکمیلی ( بیست و شش اردیبهشت ماه):

.

زمان اعلام شده توسط شرکت خارجی در طول هفته گذشته تغییر کرده است. ما دائماً در حال پیگیری هستیم و به محض دسترسی به اطلاعات، فعالیت عادی سایت را آغاز خواهیم کرد اما متاسفانه بخش اصلی و مهم کار از دست ما خارج است. تمام تلاش ما این است که اطلاعات کاربران تا آخرین ثانیه ها حفظ شود و معتقدیم این ارزش صبر را دارد. اما در صورتی که وضعیت فعلی مدت زیادی طول بکشد ما وبلاگها را با استفاده از نسخه پشتیبان قدیمی تر اطلاعات فعال خواهیم کرد. به ما یک هفته دیگر فرصت دهید.

.


.

اطلاعیه جدید بلاگفا :   94.3.5

.

تکمیلی (پنج خردادماه):

.

همانطور که قبلاً اعلام شد برای حل مشکل از خدمات یک شرکت خارجی استفاده کرده ایم که این شرکت زمان بررسی و حل مشکل را چندین بار تغییر داده است و متاسفانه به دلیل تعطیلات در کشور مطبوع شرکت فوق پیگیری و اعلام وضعیت در روزهای اخیر به تاخیر افتاده است به محض دریافت اطلاعات جدیدتر آنرا به اطلاع شما خواهیم رساند.

.


.

.

.

 

بلاگفا بدلیل انتقال سرور موقتا تعطیل شد,بلاگفا برای 2 روز تعطیل شد,بلاگفا تعطیل شد,بلاگفا مسدود شد,دلیل از کار افتادن بلاگفا,بلاگفا بمدت 2 روز تعطیل شد,دسترسی به بلاگفا,ای پی بلاگفا,آدرس بلاگفا,blogfa دو روز تعطیل شد,blogfa از کار افتاد,سایت بلاگفا برای 2 روز تعطیل شد,سایت blogfa بدلیل انتقال سرور تعطیل شد,تعطیلی موقت سایت بلاگفا,نحوی دسترسی به سایت بلاگفا,مشکل در سایت بلاگفا

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران