سایت فتوکده

همسر بنیامین بازیگر شد | شایلی در سلام بمبئی

.

 

  بمب خبری : بنیامین بهادری با همسرش در فیلم سلام بمبئی
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

بنامین بهادری و همسرش شایلی

.

پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند،اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، «شایلی» همسر بنیامین نیز به جمع بازیگران«سلام بمبئی» پیوست و بازی خود را آغاز کرد.

 

همسر «بنیامین» شایلی ، ایفاگر نقش مقابل این خواننده است  که در این فیلم به عنوان یک دخترهندی هنرنمایی می کند؛ با توجه به اینکه «شایلی»مسلط به چند زبان دنیا از جمله زبان هندی است،  تمام دیالوگ های این بازیگر به زبان هندی بوده و در جریان قصه،رابطه عاشقانه پیچیده ای بین او و«بهادری»رخ می دهد.

 

بنیامین بهادری با همسرش در سلام بمبئی,همبازی شدن بنامین بهادری و همسرش در فیلم سلام بمبئی,بازیگر شدن شایلی همسر بنیامین بهادری خواننده,بمب خبری همسر بنیامین

 

گفتنی است«شایلی و بنیامین»اخیرا زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند و نقشی آفرینی آنها در پروژه سینمایی«سلام بمبئی»برجذابیت این اثر سینمایی افزوده است «سلام بمبئی» که تهیه کنندگی آن بر عهده «جوادنوروزبیگی»است ملو درامي عاشقانه بوده و داستان آشنايي يك دختر هندي و يك پسر ايراني را روايت ميكند كه هر دو دانشجوي پزشكي هستند و درگير اتفاقات پيچيده اي مي شوند . 

 

بازيگران ايراني اين فيلم : محمد رضا گلزار، بنيامين  بهادری،شایلی،بهروزچاهل

 

عکس محمدرضا گلزار در کنار دیا میرزا بازیگر و مانکن مشهور هندی

i-shaili-bny-photokade (3)

 

عکس های سلام بمبئنی و عکس های جالب (کلیک کنید)

 

خبر ازدواج بنیامین با شایلی با عکس (کلیک کنید)

 


 

.

.

بنیامین بهادری با همسرش در سلام بمبئی,همبازی شدن بنامین بهادری و همسرش در فیلم سلام بمبئی,بازیگر شدن شایلی همسر بنیامین بهادری خواننده,بمب خبری همسر بنیامین

این مطلب کامل بود ؟ 2 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران