سایت فتوکده

بهرام رادان و ازدواج همجنسگرایان

بهرام رادان و ازدواج همجنسگرایان جنجالی شد,توییتر جنجالی بهرام رادان در مورد ازدواج همجنس بازان,مطلب جنجالی بهرام رادان در مورد هم جنس بازی,بهرام رادان.

بهرام رادان و ازدواج همجنسگرایان جنجالی شد     . . .  B.Radan

.

توییت جنجالی بهرام رادان و واکنش شدید مردم

.

.

جنجال جدید بهرام رادان در توییتر در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

بهرام رادان در یک توئیت تصویب قانون ازدواج همجنسگرایان در آمریکا را اتفاقی تاریخی شبیه قانون لغو برده‌داری دانست؛ حرفی که با واکنش گسترده‌ دنبال کنندگان صفحه‌ او در توئیتر مواجه شد.

.

این بازیگر سینما در توئیت خود نوشت: «رای دیروز دیوان عالی امریکا در قانونی اعلام کردن ازدواج همجنسگراها اتفاقی تاریخی بود، شاید به اندازه لغو برده داری… از لینکلن تا اوباما…»

.

بهرام رادان و ازدواج همجنسگرایان جنجالی شد,توییتر جنجالی بهرام رادان در مورد ازدواج همجنس بازان,مطلب جنجالی بهرام رادان در مورد هم جنس بازی,بهرام رادان.

یکی از کاربران به نام امیر در واکنش به این پست نوشت که «بازم هرجور فکر می کنم تو حوزه فعالیت شما نیست ، واقعا ربطی نداره.»
.
کاربر دیگری هم خطاب به رادان نوشت که بهتر است او چند کتاب بخواند تا دریابد که این قانون(ازدواج همجنسگراها) و برده داری با هم فرق دارند.
.
برخی از کاربران هم در پای این توئیت خطاب به دوستان خود و رادان از واکنش های احتمالی به این اظهار نظر گفته‌اند؛ «تصور تیتر روزنا‌مه‌ و اخبار و سایتای خبری هم وحشتناکه…» یکی دیگر از کاربران هم نوشته که این بازیگر باید بارو بندیلش را جمع کند و آماده‌ی رفتن شود.
.
.
رادان اما بعد از این توئیت با خواندن نوشته یکی از دنبال کنندگان صفحه‌اش، نظرش را در این باره تکمیل کرد. یکی از دنبال کنندگان صفحه‌ی او فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به این بازیگر تبریک گفته بود و نوشته بود که «ماه مبارک رمضان با خوشحالی درمورد ازدواج همجنس بازا تناسب نداره، فی الواقع.»
.
رادان هم در پاسخ او نوشت:«اولا نباید تناسب داشته باشه، دوما خوشحالی نبود چون نفع یا ضرری برای من نداره، منظور تابوئیست که شکسه شد.»
.
این توییت ساعاتی بعد از نشر از طرف بهرام رادان حذف شد . !
.

.

.
.
بهرام رادان و ازدواج همجنسگرایان جنجالی شد,توییتر جنجالی بهرام رادان در مورد ازدواج همجنس بازان,مطلب جنجالی بهرام رادان در مورد هم جنس بازی,بهرام رادان,عکس توییت جنجالی بهرام رادان,عکس نوشته بهرام رادان در مورد هم جنس بازی,واکنش بهرام رادان از آزاد شدن ازدواج همجنسگرایان در آمریکا,بهرام رادان و ازدواج همجنسگرایان جنجالی شد با عکس
این مطلب کامل بود ؟ 1 1
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران