سایت فتوکده

بیانیه فرزاد حسنی علیه آزاده نامداری

بیانیه فرزاد حسنی علیه آزاده نامداری,فرزاد حسنی واکنش نشان داد

بیانیه فرزاد حسنی علیه آزاده نامداری,فرزاد حسنی واکنش نشان داد,نامه فرزاد حسنی در مورد آزاده نامداری,فرزاد حسنی دلیل کتک زدن آزاده نامداری رو گفت,افشاگری.

بیانیه فرزاد حسنی علیه آزاده نامداری و اتهام دروغگویی

.

فرزاد حسنی مجری تلویزیون در واکنش به ادعاهای همسر سابقش آزاده نامداری

یادداشت ذیل را منتشر کردم

.

.

.

واکنش فرزاد حسنی به افشاگری آزاده نامداری در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

مردم عزیز سرزمینم… دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت

و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

 

اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده 63 ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

.

کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید…
.
1- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!
.
2- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!
.
3 – اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.
.
4- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

.

بیانیه فرزاد حسنی علیه آزاده نامداری,فرزاد حسنی واکنش نشان داد,نامه فرزاد حسنی در مورد آزاده نامداری,فرزاد حسنی دلیل کتک زدن آزاده نامداری رو گفت,افشاگری.

در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:
.
1- نظر ایشان درباره گروه های سیاسی چیست؟
.
2- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟
.
با سپاس – خاک پای ملت ایران – فرزاد حسنی

.

.


.

.

بیانیه فرزاد حسنی علیه آزاده نامداری,فرزاد حسنی واکنش نشان داد,نامه فرزاد حسنی در مورد آزاده نامداری,فرزاد حسنی دلیل کتک زدن آزاده نامداری رو گفت,افشاگری جدید و سوال های بی جواب فرزاد حسنی,دعوای فین ما بین فرزاد حسنی و آزاده نامداری بالا گرفت,عکس کبودی چشم آزاده نامداری,نامداری

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران