سایت فتوکده

تجاوز به دختر سه ساله

تجاوز به دختر سه ساله,اخبار تجاوز به دختر بچه,تجاوز به دختر 3 ساله

تجاوز به دختر سه ساله,اخبار تجاوز به دختر بچه,تجاوز به دختر 3 ساله,تجاوز وحشیانه به دختر سه ساله افغانی,تجاوز به نیلوفر افغانی,تجاوز به بچه,خبر تجاوز به بچه,تجاوز به بچه های کوچک در افغانستان,تجاوز به دختر کوچولو در افغانستان,j[h,c fi f]i,تجاوز.

این دختر سه ساله که نیلوفر نام دارد

.

او مشغول بازی با هم‌سن و سالان خود بود که از سوی مردی از همسایگانشان مورد تجاوز قرار گرفت.

 

.

تجاوز به دختر سه ساله سایت فتوکده : http://photokade.com

.

 سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.


.

مرد متجاوز ظاهرا می خواسته نیلوفر را بعد از تجاوز بکشد. مادربزرگش او را با بدن خونین در نزدیکی خانه یافت و به بیمارستان منتقل کرد.

نیلوفر حالا برای درمان بیشتر به کابل منتقل شده و باید جراحی شود، پزشکان می‌گویند حتی اگر حال او از نظر جسمی خوب شود، به کمک‌های روان پزشکی نیاز دارد.

مقام‌های محلی می‌گویند یک نفر به اتهام تجاوز به نیلوفر بازداشت شده است.

.


.

پدر یک دختر سه ساله که دخترش در شمال افغانستان مورد تجاوز قرار گرفته، از دولت خواسته است عامل تجاوز را به دادگاه کشانده و عدالت را تامین کند.

.


.

این حادثه دو هفته پیش در ولسوالی رستاق ولایت تخار رخ داد اما حالا پدر این دختر سه ساله او را برای مداوا و درمان به کابل، پایتخت، آورده و تلاش برای تحقق عدالت را نیز شروع کرده است.

این مرد که عبدل نام دارد گفته است، “تجاوز زندگی دخترش را ویران کرده.”

.


.

این مرد گفته است اگر دولت عامل تجاوز به دخترش را محاکمه نکند، او پنج فرزند دیگرش را جلو ارگ ریاست جمهوری خواهد کشت و افغانستان را ترک خواهد کرد.

عبدل می‌گوید مادر و همسر او نیز گفته اند در صورتی که عدالت تامین نشود، خود را خواهند کشت.

.


 

.

.

.

 

تجاوز به دختر سه ساله,اخبار تجاوز به دختر بچه,تجاوز به دختر 3 ساله,تجاوز وحشیانه به دختر سه ساله افغانی,تجاوز به نیلوفر افغانی,تجاوز به بچه,خبر تجاوز به بچه,تجاوز به بچه های کوچک در افغانستان,تجاوز به دختر کوچولو در افغانستان,j[h,c fi f]i,تجاوز

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران