سایت فتوکده

تراکتور نفت فینال لیگ برتر 94

تراکتور نفت فینال لیگ برتر 94 و گزارش زنده از یادگار امام تبریز,حضور میلیونی تراکتوری ها

تراکتور نفت فینال لیگ برتر 94 و گزارش زنده از یادگار امام تبریز,حضور میلیونی در ورزشگاه یادگار امام تبریز,تماشاگران بازی نفت و تراکتور در فینال لیگ برتر 94دنیا در حیرت تماشاگران تراکتورتراکتور نفت فینال لیگ برتر 94 و گزارش زنده از یادگار امام تبریز,حضور میلیونی در ورزشگاه یادگار امام تبریز,تماشاگران بازی نفت و تراکتور در فینال لیگ برتر 94.

هواداران تراکتور رکورد پرتماشاگرترین بازی جهان را شکستند . . .

.

دروغ مسئولان ورزشگاه به مردم و بازیکنان تیم تراکتور سازی

 

.

اخبار استادیوم یادگار امام تبریز در فینال لیگ برتر 94 در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

پس از سوت پایان همزمان دیدار تیم‌های تراکتورسازی مقابل نفت تهران و سپاهان مقابل سایپا در حالی که سپاهان به عنوان قهرمان لیگ برتر به کار خود پایان داد، بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با در دست گرفتن پرچم‌های این تیم، به دور زمین می‌دویدند و از قهرمانی‌شان ابراز خوشحالی می‌کردند.

.

عکس های تلخ در تبریر بازی تراکتور و نفت,عکس استادیوم یادگار امام تبریز,عکس اتفاقات عجیب در تبریز,تبریز در شوک,تراکتور رو نذاشتن قهرمان بشه,تراکتور,سیاست,عکس های بعد از بازی تراکتور و نفت,عکس های خوشحالی عجیب مرد در استادیوم یادگار امام تبریز,سر اذربایجان رو بردین,تراکتور چرا قهرمان نشد,عکس اتفاقات فینال لیگ برتر ایرانی,عکس های فوتبال کثیف در لیگ برتر ایران.

پس از این نیمی از جمعیت ورزشگاه به درون زمین آمدند و در حالی که از بلندگوی ورزشگاه یادگار امام تبریز خبر قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر اعلام شد، هواداران تراکتورسازی به شدت از این موضوع ابراز خوشحالی می‌کردند.

.

در حالی زمین چمن ورزشگاه مملو از هواداران تراکتورسازی شده بود، با دخالت نیروی انتظامی، تماشاچیان به سرعت زمین بازی را ترک کردند و به جایگاه‌های ورزشگاه بازگشتند.این تصاویر در حالی از شبکه تلویزیونی پخش می‌شد که تعجب بینندگان را با خود به همراه داشت و علت خوشحالی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام برایشان توجیه‌پذیر نبود.

 .

*گفتنی است به علت جو بسیار بد ورزشگاه علیه داوری ظاهرا از بلندگوی ورزشگاه اعلام شده که تراکتور قهرمان است تا تیم داوری در آن هیاهو از ورزشگاه خارج شود.

 .


استادیوم یادگار امام 5 ساعت قبل از شروع بازی مملو از جمعیت هواداران تراکتور شده

طبق گزارش های رسیده سیل حضور طرفداران تراکتور همچنان ادامه دارد و بیش از 30 هزار تماشاگر پشت در های بسته استادیوم مانده اند

.

ازدحام در ورزشگاه بسیار زیاد است ده ها هزار نفر از هواداران داخل استادیوم سرپا مانده‌اند و سرپا ایستاده‌اند.

.


 

.

گزارش لحظه به لحظه از بازی :

.

ترکیب تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران برای دیدار امروز به شرح زیر اعلام شد:

.

بر این اساس، تراکتورسازی با ترکیب حامد لک، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، فرید بهزادی کریمی، ادر لوسیانو، دو سانتوز، اندرانیک تیموریان، میرهانی هاشمی، فرشاد احمدزاده و سعید آقایی به میدان می‌رود.

.

در سمت مقابل نیز منصوریان با ترکیب علیرضا صفری بیرانوند، مهدی شیری، سیامک کوروشی، محمدامین حاج محمدی، علیرضا عزت کرامت، وحید امیری، غلامرضا رضایی، کمال‌الدین کامیابی نیا، وحید حمدی نژاد، بئوناردو پادوانی و ایمان مبعلی تیمش را راهی میدان کرده است.

.


 

.

نتیجه نهایی : تراکتور 3 نفت 3

.


 

حواشی بازی به شرح زیر است:

.

*  دو مستند ساز پرتغالی به تبریز آمده‌اند تا دیدار تراکتورسازی و نفت را از نزدیک تماشا کرده و شاید از تیم تیم تحت هدایت تونی اولیویرا مستند تهیه کنند. این دو مستند ساز در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه حضور یافته‌اند.

.

* ورودی جایگاه خبرنگاران در اثر ازدحام هواداران مسدود شده است که این مسئله خبرنگاران را از لحاظ تردد با مشکل روبرو کرده است و عده ای از خبرنگاران نیز به همین دلیل نمی‌توانند پشت در جایگاه مانده‌اند.

.

بر اساس گزارش شبکه سهند تبریز بیش از 100 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند

.

ویدیو زیر از تمرین نحوی تشویش اروپایی توسط لیدر تراکتور

.


 

.

[videojs mp4=”http://photokade.com/wp-content/uploads/tiraxtooor-photokade.mp4″ poster=”http://photokade.com/wp-content/uploads/tiraxtooor-photokade.jpg” width=”500″ height=”375″]

.


.

دانلود ویدیو [ اندازه 4 مگابایت ] DOWNLOAD

.


.

حضور بانوان در استادیوم یادگار امام تبریز,دختران طرفدار تراکتور در استادیوم یادکار امام تبریز,حماسه میلیونی طرفداران تراکتورسازی تبریز,ویدیو تماشاگران میلیونی در استادیوم یادگار امام تبریز در فینال لیگ برتر 94,ویدیو تماشاگران در استادیوم سهند تبریز در بازی تراکتور نفت,اخبار استادیوم لحظه به لحظه تبریز از سایت فتوکده  حضور بانوان در استادیوم یادگار امام تبریز,دختران طرفدار تراکتور در استادیوم یادکار امام تبریز,حماسه میلیونی طرفداران تراکتورسازی تبریز,ویدیو تماشاگران میلیونی در استادیوم یادگار امام تبریز در فینال لیگ برتر 94,ویدیو تماشاگران در استادیوم سهند تبریز در بازی تراکتور نفت,اخبار استادیوم لحظه به لحظه تبریز از سایت فتوکده

* شنیده می‌شود در بین هواداران خارج از ورزشگاه که به دلیل تکمیل ظرفیت ورزشگاه نتوانستند در آن حضور یابند، بانوان نیز مشاهده شده است.

.

4b4c54fa_73e7_4357_9683_dfa2a3c15cf2.

در حال حاضر هواداران مشغول تمرین تشویق بازیکنان و آماده شدن برای جشن قهرمانی هستند.

.

* هوادارانی که از ورود به داخل ورزشگاه ناامید شدند، به سوی تپه های اطراف استادیوم راهی شدند تا بتوانند بازی را تماشا کنند..

 

گفتنی است دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران از هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:30 در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز آغاز خواهد شد و تیم پیروزی این دیدار جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.

.

تراکتور نفت فینال لیگ برتر 94 و گزارش زنده از یادگار امام تبریز,حضور میلیونی در ورزشگاه یادگار امام تبریز,تماشاگران بازی نفت و تراکتور در فینال لیگ برتر 94

 .


.

.

تراکتور نفت فینال لیگ برتر 94 و گزارش زنده از یادگار امام تبریز,حضور میلیونی در ورزشگاه یادگار امام تبریز,تماشاگران بازی نفت و تراکتور در فینال لیگ برتر 94,عکس های ورزشگاه سهند تبریز در فینال لیگ برتر 1394,تصاویر ورزشگاه یادگار امام,ظرفیت ورزشگاه یادگار امام تبریز پر شده است,خیابان های منتهی به ورزشگاه ادگار امام تبریز جای سوزن انداختن نیست,تبریز مملو از جمعیت ملیونی هوادار تراکتور تبریز,عکس های طرفداران تراختور در بازی نفت در ورزشگاه یادگار امام تبریز,,حضور بانوان در استادیوم یادگار امام تبریز,دختران طرفدار تراکتور در استادیوم یادکار امام تبریز,حماسه میلیونی طرفداران تراکتورسازی تبریز,ویدیو تماشاگران میلیونی در استادیوم یادگار امام تبریز در فینال لیگ برتر 94,ویدیو تماشاگران در استادیوم سهند تبریز در بازی تراکتور نفت,اخبار استادیوم لحظه به لحظه تبریز از سایت فتوکده

این مطلب کامل بود ؟ 3 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران