سایت فتوکده

ترسناک ترین دریاچه دنیا

ترسناک ترین دریاچه دنیا,آب دریاچه ناترون,ناترون کجاست,مخوف ترین دریاچه

ترسناک ترین دریاچه دنیا,ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph.

دریاچه های از جمله زیباترین محل های گردشگری است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می کنند و اگر محلی برای شنا در آن ها تعبیه شود دیگر سیلی از گردشگران را به خود جذب خواهد کرد ولی همه دریاچه های دنیا این خاصیت را ندارند.

.

.

.

ترسناک ترین دریاچه دنیا در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 .

معمولا در کنار هر دریاچه و محلی که آب وجود داشته باشد حیات وحش پرندگان مختلف نیز وجود دارد و گونه های مختلف از پرندگان موجودات در کنار دریاچه جمع می شوند. برخی از دریاچه ها تنها به خاطر موجوداتشان معروف هستند زیرا محیطی زیبا را به وجود می آورند اما دریاچه ای هم در دنیا وجود دارد که جوش بیشتر ترسناک است تا آنکه زیبا و خانوادگی باشد.

.ترسناک ترین دریاچه دنیا,ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph .

دریاچه “ناترون” در شمال تانزانیا دریاچه ای است که بسیاری از آن ترس دارند زیرا در اطراف این دریاچه به راحتی می توان پرنده های را پیدا کرد که بر اثر مواد درون آب دریاچه به مجسمه تبدیل شده اند. این دریاچه به عنوان یکی از مخوف ترین نقاط تانزانیا شناخته می شود.

.

این دریاچه از خاکسترهای آتش فشانی پر شده است و مواد تشکیل دهنده آن همان موادی است که مصری ها برای مومیایی کردن از آن استفاده می کردند. این دریاچه دارای قلیایی بالایی است که pH  آن به 9 تا 10.5 میرسد.

.

ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph

.

آب این دریاچه گاهی اوقات تا 60 درجه سانتی گراد بالا می رود و زندگی کردن در آن برای هر موجودی می توان سخت و کشنده باشد همچنین قلیایی بودن آن باعث می شود تا هر موجودی خیلی سریع تبدیل به مجسمه شود.
.

ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph  ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph  .

در اطراف دریاچه به راحتی می توان موجودات یا پرندگانی را مشاهده کرد که خشک شده و تبدیل به مجسمه شده اند. آب این دریاچه با این میزان قلیایی بیشتر شبیه به آمونیاک می ماند. آب دریاچه ناترون خیلی سریع بدن پرندگان را سوزانده و آن ها را مومیایی می کند.
 .
به تازگی عکاسی به نام “نیک برنت” از این منطقه دیدن کرده است و عکس های جالبی از آن گرفته است. او در خاطرات خود گفته است آب این دریاچه به قدری وحشتناک است که فیلم دوربین را نیز به راحتی و در چند ثانیه نابود میکند.

.

ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph .


 

.

.

.

ترسناک ترین دریاچه دنیا,آب دریاچه ناترون,ناترون کجاست,مخوف ترین دریاچه جهان,راز دریاچه ای که همه چیز را سنگ میکند,جریان دراچه ناتروان,وحشتناک ترین دریاچه,دره Natron ,دریاچه معروف Natron ,دریاچه خفن و جالب,دریاچه ای که مومیایی میکند,دریاچه با ph 9-10,پ هاش بالای اب دریاچه,دریاچه وحشت دنیا,nvdh]i khjv,k,اخبار دریاچه ناترون,ناترون کجاست,ph بالا اب دریاچه ناترون,جریان اب دریاچه ناترون,عکس دریاچه ناترون,عکس ترسناکترین دریاچه جهان,عکس دریاچه ناترون,ph

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران