سایت فتوکده

تست شخصیت شناسی از نحوی رانندگی

.

 

  تست شخصیت شناسی جالب از نحوی رانندگی
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

تست شخصیت شناسی

.

تام وندربیت در کتاب «رانندگی: چرا چنین رانندگی کرده و چه چیزی از ما نشان می‌دهد» می‌نویسد با در نظر گرفتن اینکه همه ما زمانی بسیار بیشتر از آنچه که به غذا خوردن با خانواده اختصاص می‌دهیم؛ صرف رانندگی در ترافیک می‌کنیم؛ ارزشمند است که کمی عمیق‌تر این تجربه را بررسی کنیم.
 

تست شخصیت شناسی از نحوی رانندگی,شخصت شناسی از نحوی گرفتن فرمان ماشین,تست شخصیت شناسی گرفتن فرمان ماشین,شخصیت شما از نحوی گرفتن فرمان خودرو,تست جالب شخصیت

 

وی در بخشی از این کتاب از نحوه‌های قرار گرفتن دست راننده بر روی فرمان، به ارزیابی شخصیت افراد پرداخت و به ده دسته تقسیم کرد.

 


 

ریاست طلب

 

The-Boss

 

اگر با دو دست پایین فرمان را از زیر می‌گیرید؛ شما یک رهبر متولد شده‌اید و سرتان درد می‌کند تا مسئولیت موقعیت‌های مختلف را بصورت قاطع و شفاف در دست بگیرید. دیگران به شما برای رهبری و مشاوره می‌نگرند و به شما اعتماد می‌کنند زیرا در تواناهاییتان مطمئن هستید. در موقعیت کاری بخاطر مهارت‌های رهبریتان تشویق می‌شوید. در روابط عاشقانه کمی برای یافتن فردی که از شما تعریف کند به مشکل می‌خورید ولی وقتی او را یافتید مطمئنا ارزش صبر کردن را دارد.

 


 

بی خیال

 

The-Cool-Kid1

 

اگر دست چپ خود را بالای فرمان می‌گذارید؛ شما فردی بیخیال بوده و به راحتی از کنار هرچیز می‌گذرید. شما زندگی را زیاد جدی نگرفته و با موقعیت‌های مختلف با آرامش و شادابی برخورد می‌کنید. گویی شما در دنیا چیزی برای نگران شدن ندارید حتی در زمان‌های سخت جو اعتماد بنفس و بی‌تفاوتی دارید. هر روز برای شما مانند تعطیلات است. خانواده و دوستان هر زمان که دنبال خوش‌گذرانی باشند به شما روی می‌آورند.

 


 

ساده‌ گرا

 

The-Minimalist1

 

اگر با دست پایین فرمان را می‌گیرید؛ شما فردی ساده‌گرا بوده و زندگی را به ساده‌ترین روشش می‌خواهید. دوست ندارید خودتان را با خطرها محاصره کنید و دوستانی را ترجیح می‌دهید که روراست و اصیل باشند. بجای جمع کردن صدها دوست، چند دوست نزدیک و صمیمی را انتخاب می‌کنید. وقتی لباس می‌خواهید بپوشید مجموعه‌ی ساده و سیاه را به رنگوارنگ ترجیح می‌دهید. البته فقط به دلیل اینکه زندگیتان را ساده نگه می‌دارید؛ دلیل بر کسل کننده بودن شما نیست. دیگران این روش شما را تحسین می‌کنند.

 


 

حامی

 

The-Supporter

 

اگر با دو دست از جلو پایین فرمان را می‌گیرید؛ یک پشتیبان بوده و دیگران شما را دوست دارند. مشوق خوبی برای دوستان و خانواده‌تان هستید و از موفقیت دیگران واقعا خوشحال شده و از تشویق کردن دیگران نمی‌هراسید. شنونده خوبی بوده که شما را به اولویت کسانی که دنبال نصیحت و پیشنهاد می‌گردند، تبدیل می‌کند. همچنین شاید همیشه با زندگی سرشاخ نشوید و به دیگران اجازه دهید سکان امور را در دست بگیرند. زندگی را با گذراندن وقت با خانواده و نگاه مثبت دوست دارید.

 


 

حافظ صلح

 

The-Peacekeeper

 

اگر با دو دست، قسمت داخلی فرمان را می‌گیرید؛ صلح‌جو بوده و در نقش «سوییس» برای دوستان و خانواده‌تان هستید. دوست ندارید که وارد درگیری‌ها و مشاجرات شوید زیرا از آن ناراحت شده و اگر زمانی بتوانید صدای خود را بالا ببرید، افراد مورد علاقه‌تان بشدت شوکه شده و متوجه می‌شوند که مسئله جدی است. تحمل بالایی برای جدال میان دیگران داشته و اغلب برای آرام کردن اوضاع از مهارت خود استفاده می‌کنید.

 


 

ایده‌آل گرا

 

The-Perfectionist1

 

اگر دو دست خود را بالای فرمان قرار می‌دهید شما ایده‌آل گرا هستید. شما در مدرسه آموخته‌اید که دست‌های خودر را در وضعیت‌ ساعت‌های 10 و 2 نگه داشته و دوست دارید کارها را به روش درستش انجام دهید. شما توجه زیادی به جزییات دارید و در راستای قوانین و قواعد حرکت می‌کنید. معتقدید اگر چیزی را باید انجام دهید؛ آن را باید به روش صحیح انجام داد. این شخصیت شما موفقیت‌های زیادی را در زندگی، کار، دوستی و دیگر جنبه‌های زندگی فراهم کرده است.

 


 

شوخ و شنگ

 

The-Class-Clown

 

اگر از دست‌های خود استفاده نمی‌کنید؛ پس مغزتان به روشی دیگر از دیگران فعالیت می‌کند زیرا همیشه به دنبال شوخ‌طبعی در موقعیت‌ها هستید. بسیار بامزه بوده و ترجیح می‌دهید زندگی شوخ و شنگی داشته باشید. ذهن خلاق شما باعث کارهای هنرمندانه می‌شود که از شما شخصیت شوخ‌طبعی می‌سازد. دیگران نیز با شما رقابت نمی‌کنند زیرا در نمک‌ریختن از شما عقب می‌افتند.

 


 

بولدوزر!

 

The-Bulldozer

 

اگر دست چپ خود را وسط فرمان و دست راست را کنار آن می‌گذارید؛ مانند بولدوزر به دل مشکلات می‌زنید. شما فردی پرمشغله بوده و برای افرادی که سر راه‌تان قرار می‌گیرند وقت ندارید. بجای هدر کردن وقت روی حل کردن مشکلات، ترجیح می‌دهید آنها را شخم زده و موانع را نابود کنید. دیگران روش و تصمیم‌گیری شما را تحسین کرده و می‌دانند که می‌توانند روی شما حساب کنند.

 


 

نگران

 

The-Nervous-Nellie 

 

اگر با دو دست فرمان را از بالا با مچ‌هایی خمیده می‌گیرید؛ معمولا نگران بوده و کارهایتان را دوباره و سه‌باره وارسی می‌کنید تا امن باشد. از فعالیت‌های ریسک بالا اجتناب کرده و کارهایی را که مقدار خوبی شادی داشته باشند را ترجیح می‌دهید. دوستان و خانواده‌تان عمیقا مراقب شما بوده و آماده کمک کردن به خارج شدن از حبابتان هستند. شما معمولا خود را عرضه نمی‌کنید و این باعث می‌شود دیگران نفهمند که چه شخصیت بزرگی دارید.

 


 .

.

تست شخصیت شناسی از نحوی رانندگی,شخصت شناسی از نحوی گرفتن فرمان ماشین,تست شخصیت شناسی گرفتن فرمان ماشین,شخصیت شما از نحوی گرفتن فرمان خودرو,تست جالب شخصیت

از این مطلب راضی بودید؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران