سایت فتوکده

تلاش موجودات فرازمینی برای ارتباط با زمین

.تلاش موجودات فرازمینی برای ارتباط با زمین,دانش کم انسان برای دریافت پیام فرازمینیها,تایید وجود فرازمینی,ارسال پام موجودات فضایی برای زمین,موجودات فضایی زمین

 

  تلاش موجودات فرازمینی برای ارتباط با زمین
 

 


 
 
فضایی ها در سایت فتوکده : https://photokade.com
 
 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

 

یکی از دانشمندان تیم جستجوی هوش فرازمینی در یک مصاحبه جنجالی اعلام کرده که موجودات با هوش بسیار بیشتر از انسان در تلاش برای ارتباط با زمین هستند اما انسانها دانش کافی برای فهمیدن آن را ندارند.
 
 
دکتر ناتالی کبرول،که رهبری تیم جستجوی هوش فرازمینی مشهور به ستی  را بر عهده دارد در گفت و گو با دیلی میل اعلام کرده که که موجودات فرازمینی در تلاش برای ارتباط با زمین هستند اما ما انسانها هنوز دانش کافی برای فهمیدن پیام‌های آنها را نداریم.
 
 
به گفته این دانشمند فضایی،انسانها در تلاش هستند که پیام‌های این موجودات را دریافت کنند اما به احتمال زیاد آنها از روش‌هایی برای ارسال پیام‌های خود استفاده می‌کنند که هنوز ما به آنها دست پیدا نکرده‌ایم.  جستجوی هوش فرازمینی (Searching for Extra-Terrestrial Intelligence یا SETI) نامی است که به پروژه‌های علمی با هدف یافتن هوش فرازمینی گفته می‌شود.
 
 

 
.
.
تلاش موجودات فرازمینی برای ارتباط با زمین,دانش کم انسان برای دریافت پیام فرازمینیها,تایید وجود فرازمینی,ارسال پام موجودات فضایی برای زمین,موجودات فضایی زمین
این مطلب کامل بود ؟ 1 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران