سایت فتوکده

تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه

تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه برای مقابله با حضور زنان در ورزشگاه,فراخوان حزب الله و حوزه علمیه ایران با حضور زنان در ورزشگاه آزادی,عکس تهدید بسیجی ها .

تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه  برای مقابله با حضور زنان در ورزشگاه‌ه

.

.

عکس فراخوان خونین بچه های حزب اللهی در ایران در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

گروه سياسي: انصار حزب‌الله و حوزه علميه «ايروانی» با انتشار فراخوانی از نيرو‌های حزب‌الله برای «حضور خونين» در ورزشگاه آزادی دعوت کردند!

..

اين فراخوان از هفته گذشته در برخی شبکه‌های اجتماعی نيرو‌های حزب‌الله منتشر و بازنشر می‌شود. هدف اين فراخوان خونين! مقابله و رويارويی با حضور زنان در ورزشگاه و نهی از منکر مسئولين وزارت ورزش اعلام شده است! در اين فراخوان آمده «ما فرزندان روح الله قبل از علنی و مجاز شدن فحشای زنان هرزه در جامعه به ويژه در ورزشگاه ها به پا خواهيم خواست.»

.
آنها اعلام کرده‌اند که حضور زنان در ورزشگاه‌ها «بی‌حرمتی» به فتاوای مراجع تقليد در اين زمينه است. ارديبهشت ماه امسال نيز ارگان رسمی انصار حزب‌الله اعلام کرده بود در ۲۹ خرداد امسال در ورزشگاه آزادی«زلزله» به پا خواهد کرد. براساس اعلام مقام‌های دولتی ۲۹ خرداد امسال قرار است حضور زنان در ورزشگاه‌ها به رسميت شناخته شود.

.

روزنامه ایران هم نوشت: منتظر حضور خونین امت حزب‌الله در 29 خرداد سال 94… در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی هستیم.»، این جملات آغازین اطلاعیه‌ای پرینت شده است که به صورت گسترده‌ای در تهران و بویژه مناطق جنوبی و مرکزی پایتخت در حال توزیع است. تهیه‌کنندگان متن، هدف از فراخوان خود را «مقابله و رویارویی با حضور زنان در ورزشگاه و نهی از منکر مسئولین وزارت ورزش» اعلام کرده‌اند.

.

بهار نیوز

.


.

.

.

تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه برای مقابله با حضور زنان در ورزشگاه,فراخوان حزب الله و حوزه علمیه ایران با حضور زنان در ورزشگاه آزادی,عکس تهدید بسیجی ها

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران