سایت فتوکده

تهدید سپاه از طرف همسر شهید همت

هدید سپاه از طرف همسر شهید همت,تهدید همسر شهید همت

 

hemmat

 

انتشار و توزیع کتاب “همت ” سبب شد تا خانواده ایشان طرح شکایت از این نویسنده را مطرح کنند و خواستار جمع آوری هر چه سریع تر کتاب مذکور شوند.به تازگی تمامی نسخه های منتشر شده این کتاب توسط سپاه پاسداران خریداری و از  بازار جمع آوری شد.

 

.

.

تهدید سپاه از طرف همسر شهید همت در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 .

 

سردار  گل علی بابایی رییس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس در نشست خبری شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس با اشاره به اعتراض همسر و فرزندان شهید همت به کتاب زندگینامه این شهید گفت: همسر شهید همت تهدید کردند که اگر در این امر تصمیماتی صورت نگیرد؛ اقداماتی را انجام خواهند داد که شاید در شان جمهوری اسلامی ایران نباشد

 .


 .

کتاب «همت» را نشر روزگار در شمارگان ۳۳۰۰ نسخه در ۱۱۴۵ صفحه و با قیمت ۴۰ هزار تومان [مجموعا به ارزش ۱۳۲ میلیون تومان] منتشر کرده بود که با اعتراض خانواده ی شهید همت و با  دستور فرمانده کل سپاه از بازار جمع آوری شد.

 .


 .

مصطفی همت پسر شهید همت در این خصوص گفته است : پس از آن که وزارت ارشاد همکاری های لازم را برای جمع آوری کتاب نکرد. ما  موضوع را به فرمانده سپاه و معاون پارلمانی سپاه منتقل کردیم. پس از آن سردار جعفری دستور جمع آوری تمامی نسخه های این کتاب را از بازار داد. همچنین معاون حقوقی سپاه تصمیم گرفت کل مبلغ این کتاب ها را بپردازد تا هم از عدم توزیع آن در نمایشگاه واستان‌های دیگر مطمئن شود و هم ناشر و نویسنده متضرر نشوند.

 .


 .

.

.

.

تهدید سپاه از طرف همسر شهید همت,تهدید همسر شهید همت,کتاب شهید همت جمع آوری شد,کتاب همت دروغ بود,چرا کتاب همت جمع اوری شد,شکایت از نویسنده کتاب همت,ضرر سپاه,جمع اوریک تاب شهید همت از طرف سپاه پاسداران اسلامی,تهدید به ناگفته های خانواده شهید همت,دستور فرمانده سپاه برای جمع اوری کتاب شهید همت,دلیل جمع اوری کتاب شهید همت,شکایت خانواده شهید همت از نویسنده کتاب همت توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی,تهدید خانواده شهید همت

 

این مطلب کامل بود ؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران