سایت فتوکده

تهدید هنرمند ایرانی توسط داعش

تهدید هنرمند ایرانی توسط داعش,تهدید امیرحسین شریفی توسط داعش,تهدید به مرگ تهیه کننده ایرانی توسط داعش,تهدید به مرک هنرمند ایرانی توسط حکومت اسلامی داعش.

تهدید هنرمند ایرانی توسط داعش  . . . Mehdi Sharifi

.

.

داعش امیر حسین شریفی رو تهدید کرد در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

“آوازهای سرزمین من” اولین فیلم ایرانی است که با محوریت تصویرسازی جنایات داعش و داعشیان ساخته شده است.

.

ین فیلم برای اولین بار در ایران در سلسله نشستهای سینماروایت برگزار شد و جالب توجه صحبتهای تهیه کننده فیلم امیرحسین شریفی درباره این فیلم بود.

.

۱۸۰۰ کامنت تهدیدآمیز از داعش دارم

.

امیرحسین شریفی که سابقه تهیه کنندگی “پری” داریوش مهرجویی و سابقه بازیگری در “ضیافت” مسعود کیمیایی را دارد با بیان تهدیدهایش از سوی داعش برای ساخت این فیلم گفت: من برای ساخت این فیلم جسارت به خرج دادم و همین الان ۱۸۰۰ کامنت دارم که داعش مرا تهدید به مرگ کرده است که چرا چنین فیلمی ساختم و همین ۱۸۰۰ کامنت برای من بس است!

.

وزیر ارشاد به دبیر جشنواره فجر گفت چرا فیلم را به جشنواره راه نداده اند

.

این تهیه کننده در جایی دیگر از گفته های خود با اشاره به راه ندادن فیلمش به جشنواره فجر بیان کرد: فیلمنامه این اثر چندین بار بازنویسی شد و حتی ما یک نویسنده از لبنان را به ایران دعوت کردیم تا فیلمنامه را با فضای داعش بیشتر نزدیک کند اما متاسفم از اینکه به سینمای دفاع مقدس و مقاومت بهایی داده نمی شود. با وجودی که این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر سال گذشته آماده بود اما این فیلم را به این جشنواره راه ندادند!

.

از ترس گرین کارت فیلم را نشان ندادند

.

وی ادامه داد: در حالی که وقتی من این فیلم را برای آقای وزیر ارشاد به صورت خصوصی نشان دادم ایشان از فیلم بسیار راضی بودند وحتی به آقای ایوبی و رضا داد هم گفتند چرا این فیلم را برای جشنواره فیلم فجر انتخاب نکردید؟ و آقایان گفتند این فیلم آماده نبوده است! اما من به آقای وزیر گفتم این دوستان از گرین کارت های خارج از کشورشان می ترسند اما من نمی ترسم و ترسی هم ندارم.

.

سینما ژورنال

.


.

.

تهدید هنرمند ایرانی توسط داعش,تهدید امیرحسین شریفی توسط داعش,تهدید به مرگ تهیه کننده ایرانی توسط داعش,تهدید به مرک هنرمند ایرانی توسط حکومت اسلامی داعش

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران