سایت فتوکده

جدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و همسرش

.

 

  جدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و همسرش
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

نیوشا ضیغمی / عکس جدید

 

به گزارش سایت فتوکده : نیوشا ضیغمی متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران بازیگر زن ایرانی است،او اصالتا اهل كرمانشاه است,وی دانش‌آموخته رشته روانشناسی کودک در دانشگاه شهید بهشتی است،نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان است وی در مورد کم کاری خود می گوید :

 

راستش شرایطی در سینما حاکم بوده و هست که من آن جو و فضا را دوست نداشتم و ترجیح می‌دادم زمانی در یک پروژه همکاری کنم که دلم با آن گروه باشد. واقعیت این است که من خیلی دلی کار می‌کنم.. اگر روابط و مناسبات در گروهی صادقانه نباشد، مایل نیستم کار کنم. از طرف دیگر به‌خاطر سیاست‌گذاری‌هایی که در دولت قبل صورت گرفت، یک سری کارگردان‌های بسیار درخشان خانه‌نشین شدند و یک سری بازیگران موفق و کسانی که حرفی برای گفتن داشتند بیکار شدند.

 

در آن دوره آدم‌های جدیدی پیدا شدند و سینما را به سمت و سویی دیگر بردند، در غیاب هنرمندان و فیلم‌سازان باسابقه کسانی آمدند و کار کردند و فیلم ساختند که درکی از این هنر نداشتند. علاوه بر این من آدمی هستم که دوست دارم به دور از هرنوع حاشیه‌ای زندگی و کار کنم، هر چند که به عناوین مختلف برایم خیلی حاشیه درست می‌کنند، ولی واقعا سعی کردم همیشه زندگی آرامی داشته باشم چون اولویت اصلی‌ام، زندگی خانوادگی‌ام است و بعد از آن کار و حرفه‌ام.

 

در همین جهت سعی کردم اندکی با وسواس به انتخاب کارها دست بزنم و یاد گرفتم صبر کنم تا کاری که با شخصیت آن ارتباط دلی برقرار می‌کنم، پیشنهاد شود.خوشبختانه در چند ماهه اخیر دوستانی که خیلی به آنها ارادت داشتم می‌بینم دوباره کارشان را شروع کرده‌اند و تماس می‌گیریم و صحبت می‌کنیم. الان هم تقریبا بالغ بر 5-6 سناریو هست که احتمال دارد تا پایان سال آینده در آنها حضور داشته باشم.
 

 

جدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و همسرش در سال 2016,نیوشا ضیغمی 2016,جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی در سال 2016,عکس مدل لباس و آرایش نیوشا ضیغمی در سال 2016  عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولاد خانجدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و همسرش در سال 2016,نیوشا ضیغمی 2016,جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی در سال 2016,عکس مدل لباس و آرایش نیوشا ضیغمی در سال 2016عکس کودکی نیوشا ضیغمی و عروسکاش  NiushaZeighami-bio-ax-photokade (9)جدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و همسرش در سال 2016,نیوشا ضیغمی 2016,جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی در سال 2016,عکس مدل لباس و آرایش نیوشا ضیغمی در سال 2016 NiushaZeighami-bio-ax-photokade (4) NiushaZeighami-bio-ax-photokade (6) NiushaZeighami-bio-ax-photokade (7)

.

.

جدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و همسرش در سال 2016,نیوشا ضیغمی 2016,جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی در سال 2016,عکس مدل لباس و آرایش نیوشا ضیغمی در سال 2016

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران