سایت فتوکده

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,فیس بوک اشکان دژاگه

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,اشکان دژاگه خواستار آزادی در ایران شد,اشکان دژاگه و پست منشوری در فیس بوک,اشکان دژاگه و جنجال آزادای.

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک        . . . Ashkan Dejagah

.

.

عکس جنجالی اشکان دژاگه در فیس بوک  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

کامنت‌ها و پست‌های طرفداران اشکان دژاگه بازیکن محبوب تیم ملی فوتبال از یک‌ عکس شروع شد و به سمت این بازیکن در حال شوت شدن است. در صفحه‌ی فیسبوک منسوب به اشکان دژاگه عکسی منتشر شده که تعجب بسیاری از طرفداران فوتبال و‌ کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

.

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,اشکان دژاگه خواستار آزادی در ایران شد,اشکان دژاگه و پست منشوری در فیس بوک,اشکان دژاگه و جنجال آزادای.

عکس پرچم‌ جعلی و مربوط به دوران شاهنشاهی با شعارهای حساسیت برانگیز واکنش‌های مثبت و منفی بسیاری از طرفداران دژاگه را در پی داشته، تا جایی که عده‌ای از کاربران صفحه منسوب به اشکان را با اشک ترک کردند.

.

بعد از اینکه اخباری در خصوص عکسی جنجالی منتسب به فیسبوک اشکان دژاگه در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد، دژاگه گفت: “من در فیسبوک هیچ صفحه‌ای ندارم” این حرف وی باعث تعجب بسیاری از هوادارنش نیز شد، که چرا اشکان دژاگه تا قبل از این ماجرا جعلی بودن صفحه را بیان نکرده بود!!!

.

بعد از همه گیر شدن این خبر این پست از صفحه اشکان دژاگه پاک شد !!!

.


 

.

.

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,اشکان دژاگه خواستار آزادی در ایران شد,اشکان دژاگه و پست منشوری در فیس بوک,اشکان دژاگه و جنجال آزادای,اشکان دژاگه و آزادی یواشکی,اشکان دژاگه جنجال آفرید,تصویر جنجالی و خفن از اشکان دزاگه,فیسبوک اشکان دژاگه

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران