سایت فتوکده

جنجال پسر 13 ساله تلگرام

.

 

  جنجال پسر 13 ساله تلگرام
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

جنجالی از سر نادانی !

 

به گزارش سایت فتوکده به نقل از پارسینه : در پس خنده‌ ها و “هر و كر” ها و فوروارد كردن ‫‏جوك‬‌ها و عكس‌ها و ‫‏كليپ‌هاي مربوط به ‫‏پسر١٣ساله‌اي كه از ديروز آخرين ‫‏سلبريتي‬ ‫تلگرام‬ ايرانيان است، اگر حسِ طنزتان مجال داد، به ابعاد فاجعه‌اي نگاه كنيد كه صورت كريه‌اش كاملاً هويداست.

 

۱- اين‌ كه پسر بچه‌اي سيزده ساله (روي كلمه “بچه” تاكيد مي‌كنم) در پي برقراري ‫‏رابطه جنسي‬ است، هولناك نيست؟ چه اتفاقي رخ داده كه پسركي در اين سن و سال به دنبال رابطه جنسی است؟ جامعه ما چگونه فرزندانش را ‫‏تربيت‬ كرده كه پسر بچه‌اي ‫سيزده ساله‬ براي برقراري رابطه جنسي به در و ديوار مي‌كوبد؟

 

۲- درخواست رابطه جنسی از جانب كودكي سيزده ساله براي اكثريت مردمان اين سرزمين زشت و ناپسند و قبيح نيست؛ كه اگر بود اين حجم از مطلب و عكس و فيلم در قالب ‫‏طنز‬ و ‏شوخي‬ و هجو، توليد نمي‌شد و در ‫‏موبايل‬‌ها نمي‌چرخيد. چرا درخواست رابطه جنسی از جانب يك كودك سيزده ساله براي تعداد بسياري از ‫‏ايرانيان‬ عادي است؟ آيا اين عادي بودن هولناك نيست؟

۳- تمام آن‌ هايي كه اطلاعات نوشتاري،تصويري يا صوتي مرتبط با اين ‫‏كودك‬ را توليد يا دريافت و ارسال كرده‌اند، مصداق عيني فعاليت در ‫‏پورنوگرافي كودكان‬ هستند. آيا اين عده كه متاسفانه زيادند و شايد بتوان نام اكثريت بر ايشان نهاد، به هيچ اصل ‫‏اخلاقي‌ای‬ پايبندي دارند؟

 

۴- استفاده از شبكه‌ هاي اجتماعي براي رسيدن به روابط جنسی و در پي آن بهره بردن از اين امكانات در جهت اشاعه اين شيوه، نشان مي‌دهد که بخش بزرگي از جامعه ما چه نگاهي به ‫‏اينترنت‬ دارند و از آن براي چه مقاصدي سود مي‌برند.

۵- داد از بي‌ اخلاقي،بيداد از بي‌اخلاقي.‏اخلاق‬ كجاست؟

آيا بهتر نيست تمام متوليان ‏فرهنگي‬ جامعه سرشان را از زير برفِ خوش خيالي بيرون بياورند و ببينند برنامه‌ هايشان چطور عقيم مانده است؟ آيا نبايد در اين برنامه‌ها تجديد نظري كرد؟ آيا وقت آن نيست مسئولان فرهنگي جامعه كه دست‌پخت‌شان حتي قابل چشيدن هم نيست، كنار بروند و كار را به ‫‏كاردان‬ بسپارند؟

‫‏پسر سيزده ساله‬ آخرين سيلي را به صورتمان زد،باشد كه خواب بمانيم تا‏سيلي‬ بعدي و ادامه ‫‏خواب غفلت‬!

تهیه: علی حق شناس؛ روزنامه نگار
منبع: پارسینه

 


.

.

جنجال پسر 13 ساله تلگرام,پسر 13 ساله تلگرام,فیلم جنجالی مهران پسر 13 ساله تلگرام,خبر جنجالی پسر 13ساله تلگرامی

این مطلب کامل بود ؟ 13 7
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران