سایت فتوکده

جکی چان مسلمان شد

جکی چان مسلمان شد با عکس,مسلمان شدن بازیگر مشهور هنگ کنگی جکی چان,شخصیت مشهوری که مسلمان شده است,بازیگر فیلم های اکشن و بزن بزن چینی مسلمان شد,بیوگرافی جکی چان .

جکی چان مسلمان شد با عکس        . . . Jackie Chan

.

.

آیا جکی چان مسلمان شده است ؟  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

مطالبی درباره “جکی چان”ستاره فیلم های رزمی در شبکه های اجتماعی و رسانه ها منتشر شده که از اسلام آوردن این بازیگر مشهور حکایت دارد،بر پایه این گزارش؛ تاکنون از میزان صحت این مطالب منتشر شده اطلاع دقیقی در دست نیست. به ویژه آنکه خود جکی چان هم حرفی در این خصوص نزده است.

.


.

مشهور به جکی چان متولد هفت آوریل سال ۱۹۵۴ یک هنرپیشه، کارگردان، تهیه‌کننده، فیلم‌نام ه‌نویس، بدل‌کار و خواننده هنگ‌کنگی است. او بخاطر فیلم‌های کمدی-اکشن خود مشهور است.

.

جکی چان مسلمان شد با عکس,مسلمان شدن بازیگر مشهور هنگ کنگی جکی چان,شخصیت مشهوری که مسلمان شده است,بازیگر فیلم های اکشن و بزن بزن چینی مسلمان شد,بیوگرافی جکی چان.

کاربران شبکه های اجتماعی و سایت های خبری چینی و کره ای هم در این خصوص تصاویری از جکی چان را با کلاه ویژه مسلمانان شرق آسیا منتشر و به مسلمان شدن وی تاکید کرده اند.

.

جکی چان مسلمان شد با عکس,مسلمان شدن بازیگر مشهور هنگ کنگی جکی چان,شخصیت مشهوری که مسلمان شده است,بازیگر فیلم های اکشن و بزن بزن چینی مسلمان شد,بیوگرافی جکی چان  جکی چان مسلمان شد با عکس,مسلمان شدن بازیگر مشهور هنگ کنگی جکی چان,شخصیت مشهوری که مسلمان شده است,بازیگر فیلم های اکشن و بزن بزن چینی مسلمان شد,بیوگرافی جکی چان

.

.

جکی چان مسلمان شد با عکس,مسلمان شدن بازیگر مشهور هنگ کنگی جکی چان,شخصیت مشهوری که مسلمان شده است,بازیگر فیلم های اکشن و بزن بزن چینی مسلمان شد,بیوگرافی جکی چان

این مطلب کامل بود ؟ 8 1
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران