سایت فتوکده

حمایت پاکستان از عربستان در یمن

حمایت پاکستان از عربستان در یمن,تهدید ایران توس پاکستان در مقابل عربستان

حمایت پاکستان از عربستان در یمن,تهدید ایران توس پاکستان در مقابل عربستان,پاکستان در حوادث یمن از عربستان دفاع خواهد کرد,پاکستان و عربستان مقابل ایران در یمن.

حمایت پاکستان از عربستان در یمن         . . . Yemen

.

.

.

حمایت پاکستان از عربستان در یمن در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

به گزارش «اکسپرس نیوز»، «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی در تماس تلفنی با «نواز شریف» نخست‌ وزیر پاکستان درمورد اوضاع کنونی خاور میانه از جمله یمن بحث و تبادل نظر کرد.

.

براساس گزارش این رسانه پاکستانی، نخست‌وزیر این کشور در این گفت‌وگو ضمن اعلام حمایت از عملیات عربستان و متحدینش در یمن گفت: اسلام‌آباد در صورت هرگونه تهدیدی برای تمامیت ارضی عربستان از این کشور دفاع خواهد کرد.

.

وی افزود: پاکستان تمام قدرت نظامی خود را برای دفاع از عربستان به‌کار خواهد گرفت.

.

نخست‌وزیر پاکستان در گفت‌وگو با پادشاه عربستان در مورد خروج صلح آمیز پاکستانی‌های مقیم یمن گفت: ریاض باید در خروج این تبعه‌های پاکستانی‌ در یمن با اسلام‌آباد همکاری کند.پادشاه عربستان نیز ضمن قدردانی از وعده‌های نخست‌وزیر پاکستان اطمینان داد که ریاض هرچه زودتر برای خروج پاکستانی‌های مقیم یمن اقدام خواهد کرد.

.

براساس گزارش‌های برخی منابع، عملیات عربستان و متحدینش با همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی در یمن ادامه دارد و بیش از 3 هزار پاکستانی نیز در این کشور به سر می‌برند و دولت اسلام‌آباد نیز برای خروج آن‌ها از یمن تلاش می‌کند.

.

قابل ذکر است که احزاب اپوزیسیون پاکستان از جمله «تحریک انصاف»، «مردم پاکستان»، «عوامی ملی» و «وحدت مسلمین» نیز ضمن اعلام مخالفت با هرگونه دخالت اسلام‌آباد در جنگ یمن به دولت این کشور هشدار دادند که اسلام‌آباد نباید در عملیات مشترک آمریکا، عربستان و متحدین آن‌ها در یمن شرکت کند.

.

«نواز شریف» نخست‌وزیر پاکستان، چندی قبل در اجلاسی در سطوح عالی مقامات حکومتی و نظامی این کشور گفته بود که اگر امنیت عربستان مورد تهدید واقع شود، اسلام‌آباد در راستای حمایت از عربستان واکنش نشان خواهد داد.

.

.

حمایت پاکستان از عربستان در یمن,تهدید ایران توس پاکستان در مقابل عربستان,پاکستان در حوادث یمن از عربستان دفاع خواهد کرد,پاکستان و عربستان مقابل ایران در یمن,حوادث یمن و حمایت کشور پاکستان از تهدید های علیه عربستان,حمایت پاکستان از کشور عربستان,عربستان و یمن و ایران,ایران و عربستان در یمن

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران