سایت فتوکده

خداحافظی آنجلینا جولی از بازیگری

خداحافظی آنجلینا جولی از بازیگری,Hk[gdkh [,gd hc fhcd’vd onhphtzd ;vn

anjelina-joll

 

 

آنجلینا جولی

.

که چند سالی است علاقه خود را به کارگردانی و نیز فعالیت های بشر دوستانه، به وضوح نشان داده است

.

در گفتگویی با نشریه De Jour در پاسخ به سوال مصاحبه گر گفت که قطعا از بازیگری کنار خواهد رفت.

.

.

.

خداحافظی آنجلینا جولی از بازیگری سایت فتوکده : https://photokade.com

.

 سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

 

جولی این ستاره ۳۹ ساله امریکایی که امسال فیلم شکست ناپذیر را کارگردانی کرده گفت: من هیچ وقت دوست نداشته ام در مرکز توجه باشم، هیچ وقت طرفدار بازیگری نبوده ام. هیچ وقت فکرش را هم نمی‌کردم بتوانم کارگردانی کنم، اما قطعا تمام تلاشم را می کنم تا کارگردانی حرفه من بشود.

 

 

جولی در حالی این سخنان را به زبان می آورد که به نظر می رسد علاقه اش به کارگردانی تنها دلیل خداحافظیش از بازیگری نیست. او که چند سالیت در فعالیت های بشر دوستانه حضور پررنگی دارد، به نظر می رسد رویاهای بزرگتری را در سر می پروراند.حتی تغییر سبک لباس پوشیدن و آرایشش که روز به روز رسمی تر می شود، نشانه ای از حرکت های آتی جولی است، گاه در حرفه کارگردانی و گاه در حوزه سیاست و حقوق بشر.

 


 

.

.

.

.

خداحافظی آنجلینا جولی از بازیگری,Hk[gdkh [,gd hc fhcd’vd onhphtzd ;vn,انجلینا جولی دیگر بازیگری نمیکند,انجلینا جولی دیگر فیلم بازی نمیکند,انجلینا کنار کشید,انجلینا دیگر تو هیچ فیلمی بازی نمیکند,انجلینا جولی دیگر نمیبینیم,کنار کشیدن انجلینا جولی از بازیگری هالیوود,انجلینا جولی بازیگر خوشگل و حرفه ای هالیود از بازی کردن کنار میکشد,انجلینا جولی فقط کارگردانی و فیلم سازی میکند,angelina jolie دیگر بازیگری نمیکند,angelina jolie خداحافظی کرد,angelina jolie کنار کشید,angelina jolie

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران