سایت فتوکده

خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران

خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران,حادثه برای هواپیمای ایرانی در ترکیه

عکسهای حادثه برای هواپیمای ایران در ترکیه,خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران,حادثه برای هواپیمای ایرانی در ترکیه,حاده برای هواپیما,خطر سقوط هواپیمای ایران در ترکیه,حادثه هواپیمایی ایران در ترکیه,خطر.

خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران        . . . Airline

.

.

خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

به گزارش خبرگزاری ABNA ـ شب گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس متعلق به شرکت مسافربری قشم ایر، که قصد بلند شدن از باند پرواز فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) تهران را داشت دچار حادثه شد.

.

هنگام سرعت گرفتن هواپیما برای انجام عمل تیک آف، صدای مهیبی از موتور سمت راست این هواپیما منتشر شد و اشیایی از هواپیما روی باند پرواز افتاد.پس از وقوع این حادثه، کادر پروازی، پرواز را لغو کردند و هواپیما در حالی که باد تایرهای اصلی سمت راستش خالی شده بود، توقف کرد.با متوقف شدن هواپیما، مسافران بر روی باند پرواز از هواپیما پیاده شده و به ترمینال فرودگاه منتقل شدند.

.

عکسهای حادثه برای هواپیمای ایران در ترکیه,خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران,حادثه برای هواپیمای ایرانی در ترکیه,حاده برای هواپیما,خطر سقوط هواپیمای ایران در ترکیه.

رسانه‌های ترکیه اعلام کردند که موتور سمت راست هواپیمای قشم ایر ایران از نوع ایرباس ۳۰۰B۴‌ هنگام افزایش سرعت برای برخاستن از فرودگاه آتاتورک منفجر شد و همچنانکه قطعات آن در باند پراکنده شد چرخ‌های هواپیما نیز غیرقابل استفاده شد.

.

بر اساس این گزارش، خلبان هواپیما توانست به موقع این هواپیما را متوقف کند و این در حالی بود که شعله‌های آتش به سرعت موتور آن را دربرگرفته بود.هیچ کشته یا مجروحی برای این حادثه گزارش نشده است و مسافران توسط یک هواپیمای دیگر به سمت تهران پرواز کردند.

.

خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران,حادثه برای هواپیمای ایرانی در ترکیه,حاده برای هواپیما,خطر سقوط هواپیمای ایران در ترکیه,حادثه هواپیمایی ایران در ترکیه,خطر  c5192f1be52987e340887e729ea90e52    عکسهای حادثه برای هواپیمای ایران در ترکیه,خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران,حادثه برای هواپیمای ایرانی در ترکیه,حاده برای هواپیما,خطر سقوط هواپیمای ایران در ترکیه

.

.

خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران,حادثه برای هواپیمای ایرانی در ترکیه,حاده برای هواپیما,خطر سقوط هواپیمای ایران در ترکیه,حادثه هواپیمایی ایران در ترکیه,خطر,خطر سقوط بیخ گوش هواپیمای ایران با عکس

این مطلب کامل بود ؟ 3 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران