سایت فتوکده

دختری ایرانی که از برج‌های مرتفع بالا می‌رود

دختری ایرانی که از برج‌های مرتفع بالا می‌رود,عکس تینا دختر شجاع ایرانی

دختری ایرانی که از برج‌های مرتفع بالا می‌رود,عکس تینا دختر شجاع ایرانی در حال شست شوی شیشه های مرتفع تهران,عکس دختر نترس ایرانی,عکس زن شجاع,دختر با کار عجیب  .

تیینا : دختری ایرانی که از برج‌های مرتفع بالا می‌رود  . . . Tina

.

 

عکس های تینا دختر شجاع ایرانی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

شاید کمی تصورش سخت باشد که یک دختر جوان برای شست‌شوی شیشه‌های برج‌های مرتفع، از طناب آویزان شده و در میان هوا و زمین معلق بماند و بالا و پایین برود. کار سرگیجه‌آور و ترسناکی که حتی بسیاری از مردان نیز انجام آن می‌هراسند.

.

نامش تینا است و می‌گوید قبلاً صخره‌ نوردی می‌کرده است. اما اکنون دو سال است که در استخدام شرکتی است که کار شستشوی شیشه‌های برج‌های مرتفع تهران را انجام می‌دهد.

.

 تینا می‌گوید از این کار ترسی ندارد و مرتفع‌ترین برجی که تا به حال از آن آویزان شده است برج‌های دوقلوی ۲۷ طبقه تهران است. وی در زمان تهیه این گزارش به همراه همکارش در حال شست‌شوی شیشه‌های ساختمان مرتفع یک دانشگاه بود.

.

indokhtarenatars-photokade (3)  دختری ایرانی که از برج‌های مرتفع بالا می‌رود,عکس تینا دختر شجاع ایرانی در حال شست شوی شیشه های مرتفع تهران,عکس دختر نترس ایرانی,عکس زن شجاع,دختر با کار عجیب

.

.

دختری ایرانی که از برج‌های مرتفع بالا می‌رود,عکس تینا دختر شجاع ایرانی در حال شست شوی شیشه های مرتفع تهران,عکس دختر نترس ایرانی,عکس زن شجاع,دختر با کار عجیب,عکس های دختر صخره‌ نوردی گه الان شیشه برج های مرتفع رو میشورد,شست شوی شیشه برج های بلند تهران توسط دختر جوان ایرانی

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران