سایت فتوکده

درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی

درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی,درگیری شدید بین ظریف و کریم قدوسی

درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی,درگیری شدید بین ظریف و کریم قدوسی نماینده مجلس,درگیری شدید ظریف در کمیسه امنیت ملی مجلس,کریم قدوسی و دعوا با دکتر ظریف در مجلس.

درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی       . . . Zarif – Ghodosi

.

.

درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.


.

وزیر امور خارجه و نماینده مردم مشهد در جلسه عصر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درگیری لفظی داشتند.محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ساعتی قبل در جلسه عصر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافته است.
.
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت درخصوص موضوعات مورد بحث در این جلسه گفت:آقای کریمی‌قدوسی بحث‌هایی را در رابطه با فوردو و نطنز داشتند.وی افزود: آقای کریمی‌قدوسی نگرانی‌هایی را مطرح کرد که قبلاً به آقای ظریف تذکر داده شده بود.
.
نماینده مردم رشت گفت: آقای کریمی‌قدوسی به آقای ظریف گفت حضرت آقا به شما تذکر داده است؛ولی آقای ظریف به آقای کریمی‌قدوسی گفت شما دروغ می‌گویید به آقا تهمت می‌بندید و به آقا ظلم می‌کنید و آقا به من تذکر ندادند.
.
محمدجواد ظریف که سرپرستی تیم هسته‌ای کشورمان را برعهده دارد، اخیراً از سوئیس بازگشته که در آن یک بیانیه مطبوعاتی مشترک منتشر شد.
.
همچنین چارچوب دستیابی به توافق نهایی مشخص شده که برخی از نمایندگان به آن انتقاد دارند.
 .
منبع: باشگاه خبرنگاران
.
.


.
.
درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی,درگیری شدید بین ظریف و کریم قدوسی نماینده مجلس,درگیری شدید ظریف در کمیسه امنیت ملی مجلس,کریم قدوسی و دعوا با دکتر ظریف در مجلس,درگیری لفظی جواد ظریف و کریم قدوسی
این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران