سایت فتوکده

درگیری در خندوانه و زدن گاز اشک آور

.درگیری در خندوانه,ماجرای درگیری در برنامه خندوانه,زدن گاز اشک آور در خندوانه,اغتشاش در برنامه خندوانه,دعوا و کتک کاری در خندوانه,دعوا در خندوانه

 

  درگیری شدید در خندوانه + گاز اشک آور
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

درگیری در خندوانه + زدن گاز اشک آور

 

 

عضو گروه برنامه “خندوانه” گفت : خبری که در فضای مجازی مبنی بر اختلاف دو شرکت کننده در برنامه و استفاده از گاز اشک آور منتشر شده صحت دارد.

 

به گزارش میزان یکی از دست‌اندرکاران “خندوانه” در خصوص خبر منتشر شده در خصوص اختلاف دو تن از مخاطبان “خندوانه” حاضر در استدیو و استفاده از گاز اشک آور گفت: خبری که در فضای مجازی مبنی بر اختلاف و درگیری دو شرکت کننده در برنامه “خندوانه” و استفاده از گاز اشک آور منتشر شده است صحت دارد.

اغتشاش در برنامه خندوانه,دعوا و کتک کاری در خندوانه,دعوا در خندوانه

درگیری در خندوانه,ماجرای درگیری در برنامه خندوانه,زدن گاز اشک آور در خندوانه,اغتشاش در برنامه خندوانه,دعوا و کتک کاری در خندوانه,دعوا در خندوانه

درگیری در خندوانه,ماجرای درگیری در برنامه خندوانه,زدن گاز اشک آور در خندوانه

وی ادامه داد : شب گذشته هنگام ضبط برنامه دو نفر از شرکت کنندگان حاضر در استدیو برنامه “خندوانه” با هم درگیر شدند و یکی از آنها به استفاده از گاز اشک آور متوسل شد. وی تصرح کرد : فردی که از گاز اشک آور استفاده کرد توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و در حال حاضر تکلیف وی مشخص نیست و ما هم خبری از آنها نداریم.

 

او خاطرنشان کرد : فقط از مردم می خواهم به این خبر دامن نزنند چرا که بعد از ضبط صد ها قسمت از “خندوانه” این اولین باری است که چنین اتفاقی در استدیو برنامه می افتد و چنین اتفاقی بی سابقه بوده و در ضمن هیچ ربطی به گروه “خندوانه” و عوامل ما نداشته و کاملا شخصی بوده است.

 

ماجرای درگیری در خندوانه + گاز اشک آور | سایت فتوکده

 

این مطلب کامل بود ؟ 3 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران