سایت فتوکده

دستگیری شاه مازندران با فیلم

.

 

  دستگیری شاه مازنداران
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

شاه مازندران به دام افتاد

 

یکی از اراذل و اوباش مازندرانی که موجب رعب و وحشت شهروندان استان های شمالی کشور شده بود توسط ماموران پلیس دستگیر شد به گفته علی مرادی دادستان بابل این فرد با ایجاد رعب و وحشت موجب ناامنی مردم در منطقه شده است که دستگاه قضا برخورد بدون مسامحه‌‌ با وی را در دستور کار دارد.

 

وی افزود: جرم این مجرم خطرناک محاربه است.

 

سردار جعفری نسب فرمانده انتظامی مازندران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان،‌گفت: با تلاش یک هفته‌ای ماموران انتظامی، شاه مازندران در مخفیگاهش شناسایی و طی عملیاتی ضربتی که 3 بامداد در یک روستا به وقوع پیوست، بازداشت شد.

 

گفتنی است؛ چندی پیش در کانال‌های تلگرام فیلمی از قدرت نمایی اراذل و اوباش شمال کشور تولید و پخش می‌شود که حکایت از خصومت شخصی افراد شرور و سابقه دار می‌دهد که با زبان محلی اقدام به فحاشی به اراذل و اوباش دیگر می‌کنند و این فیلم متاسفانه موجب آزار و اذیت مردم شده بود.

 

فیلمی انتشار یافته از ارازل اوباش معروف بنام شاه مازندران

 

[videojs mp4=”http://www.yjc.ir/files/fa/news/1394/11/12/4085733_622.mp4″ poster=”http://photokade.com/wp-content/uploads/shahmazandaran.jpg” width=”500″ height=”365″]

 

دانلود

 

سردار جعفری گفت : امروز مجرم جهت بازسازی صحنه جرم به منزلش در بابل منتقل می‌شود و سپس در اختیار مقامات قضایی قرار می‌گیرد.

 

 


 

.

.

دستگیری شاه مازندران با فیلم,فیلم دستگیری شاه مازندران,محمود طالبی دستگیر شد,شاه مازندران معرفو به محمود طالبی دستگیر شد,دستگیری ارازل معروف مازندران

این مطلب کامل بود ؟ 10 10

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران