سایت فتوکده

عکس های دستگیری محمود طالبی شاه مازندارن

.

 

  عکس های دستگیری محمود طالبی معروف به شاه مازندارن
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

دستگیری شرور معروف محمود طالبی

 

دادستان بابل از دستگیری یکی از اراذل و اوباش معروف مازندران که به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را «شاه منطقه» معرفی می‌کرد، خبر داد. به فاصله یک هفته از تحت تعقیب قرار گرفتن «محمود طالبی»، یکی از اشرار بنام بابل که به تازگی کلیپی خشونت بار منتشر کرده و ضمن ایجاد رعب و وحشت در منطقه، متواری شده بود، این شرور سابقه دار سحرگاه امروز دستگیر شد.

 
 
علی مرادی، دادستان بابل به اعلام این خبر به خبرگزاری میزان گفت: با تلاش شبانه روزی مأموران نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان مازندران این فرد ساعت 3 صبح امروز در یکی از روستاهای بابل در مخفیگاهش دستگیر شد.
 
 
ویدیو خشونت سرور معروف به شاه مازندران با یکی دیگر از ارازل اوباش (اینجا)
 
 
shahemazandaran-police-photokade (1)
shahemazandaran-police-photokade (2) shahemazandaran-police-photokade (3) shahemazandaran-police-photokade (4) shahemazandaran-police-photokade (5) shahemazandaran-police-photokade (6)
.
.
دستگیری محمود طالبی شاه مازندارن,دستگیری شاه مازندران,محمود طالبی,عکس های دستگیری شاه مازندارن,عکسهای دستگیر محمود طالبی,nsj’dvd lpl,n xhgfd,محمود طالبی,جدیدترین عکس های نحوی دستگیری محمود طالبی معروف به شاه مازندران,دستگیری شرور معروف به شاه مازندران,دستگیری محمود طالبی شرور و از ارازل اوباش مازندران,ماجرای دستگیری محمود طالبی معروف به شاه مازندران,محمود طالبی تور شد,شاه مازندارن در تور پلیس ایرانی
این مطلب کامل بود ؟ 6 4

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران