سایت فتوکده

یاسین رامین دستگیر شد؟ شایعه یا واقعیت + علت

.

 

  علت بازداشت همسر مهناز افشار

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 

ماجرای دستگیری یاسین رامین

دستگیری یاسین رامین همسر مهناز افشار

 

مطمئنن ازدواج سوپر استار مشهور در هر کشور با حاشیه های همراه است

 

اما ماجرای ازدواج مهناز افشار با پسر معاون مطبوعاتی محمود احمدی نژاد محمدعلی رامین از همان ابتدا با جنجالی های بزرگی شروع شد و تمامی ندارد در جدیدترین این ها خبر دستگیری او به گوش می رسد

علت دستگیری یاسین رامین

ماجرای دستگیری یاسین رامین 

یاسین : شغل من آقازادگی است

 

وی در پاسخ به سوالی درباره شغلش با عباراتی مبهم گفت :

 

شغل من آقازادگی است (می خندد) من فعالیت‌های بازرگانی داشته‌ام و کمی فرهنگی. تحصیلات من روابط و حقوق بین‌الملل است و به حوزه‌های فرهنگی و ورزشی علاقه مندم. مشغله‌ام هم بازرگانی است.

ماجرای شیر خشک های آلوده یاسین رامین

ماجرای واردات شیر خشک های آلوده

 

مدتی است در شبک هه ای اجتماعی همسر مهناز افشار محکوم به واردات شیر خشک آلوده که منجبر به نابینا شدن تعدادی زیادی نوزاد شده است، خبری که یاسین رامین اینگونه به آن واکنش نشان می دهد :

 

یاسین رامین : من به خیلی چیزها متهم شده ام، موضوع شیر خشک یکی از آنهاست. برای من و همسرم  شیر خشک فاسد و مرگ کودکان بی گناه به واسطه آن، یک جنایت غیرقابل گذشت است بنده نه تنها طرح ادعاهای کذب را محکوم می کنم بلکه در این مورد خاص، اگر توسط هر کسی شیر خشک فاسد به کشور وارد شده، از تمام مسئولان تقاضای رسیدگی فوری به موضوع را دارم

بازداشت یاسین رامین همسرم مهناز افشار

بازداشت یاسین رامین

شایعه خبری دستگیری یاسین رامین

 

چند روزی است خبر دستگیری یاسین رامین به همان دلایل واردات شیرخشک های آلبوده به گوش می رسد ماجرا نیز به این صورت در چند سایت خبرگزاری منتشر شده :

 

شرکت رشد !

 

برادر همسر محمد علی رامین، رئیس «شرکت دارویی رشد» در آلمان بوده است

 

این شرکت متعلق به جمعیت هلال احمر ایران است و به وسیله ارتباطات خاص اقدام به واردات انبوه شیر خشک‌ های فاسد کرد، از رهاورد این واردات انبوه و بدون ضابطه، چشم کودکان بی‌گناه مردم از مصرف این شیرخشک‌ ها نابینا شد و «آقازاده خاص» فقط در یک قلم، به سود هنگفت ۵۰ -۶۰ میلیارد تومانی دست پیدا کرد !

 

قرار وثیقه 29 میلیاردی

 

دادستان جعفری با اعلام خبر صدور قرار وثیقه 29 میلیاردتومانی در شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر گفت : «پرونده مطروحه با اعلام شکایت سازمان هلال احمر در دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است بازپرس برای متهم قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی صادر کرد که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است

 

بازداشت یاسین رامین

بی اطلاعی محسن اژه ای

 

در نشست خبری سخنگوی قوه قضایه درباره بازداشت فرزند محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی دولت نهم سؤال کردند که محسنی اژه‌ای در این باره ابراز بی‌اطلاعی کرد.

دستگیری همسر بازیگر اصلاح طلب

دستگیری یاسین رامین همسر مهناز افشار + علت بازداشت

دستگیری شوهر مهناز افشار شایعه یا واقعیت

این مطلب کامل بود ؟ 1 5

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران