دهقان فداکار فوت کرد

دهقان فداکار فوت کرد با عکس,,مرگ دهقان فداکار,دهقان فداکار درگذشت,دهقان فداکار از دنیا رفت,عکس دهقان فداکار,ریزعلی خواجوی مرد,ریزعلی خواجوی فوت کرد,فوت فداکار دهقان,تکذیب درگشت دهقان فداکار با عکس,nirhk tnh;hv,تکذیب مرگ دهقان فداکار,سن دهقان فداکار .

مرگ دهقان فداکار       . . . Riz Ali Khajavi

.

.

عکس جدید دهقان فداکار ریز علی خواجوی  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

ریز علی خواجوی معروف به دهقان فداکار، هم اکنون در قید حیات است و خبر فوت او شایعه‌ای بیش نیست.
.
چند روزی است شایعه فوت دهقان فداکار (ریزعلی خواجوی) در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود. این در حالی است که طی تماس‌هایی که خبرنگار باشگاه خبرنگاران صبح امروز با منزل وی داشته، شخص ریزعلی خواجوی ضمن تکذیب این خبر، برای کسانی که آن را در فضای مجازی شایع کرده‌اند، ابراز تاسف کرد.
.
دهقان فداکار فوت کرد با عکس,,مرگ دهقان فداکار,دهقان فداکار درگذشت,دهقان فداکار از دنیا رفت,عکس دهقان فداکار,ریزعلی خواجوی مرد,ریزعلی خواجوی فوت کرد,فوت فداکار دهقان,تکذیب درگشت دهقان فداکار با عکس,nirhk tnh;hv,تکذیب مرگ دهقان فداکار,سن دهقان فداکار
.
دهقان فداکار افزود: عمر دست خداست و هر بنده‌ای روزی به لقاءالله می‌پیوندد اما هنوز زنده‌ام و حالم خوب است.
.وی افزود: هدف کسانی را که اقدام به شایعه پراکنی درخصوص فوت بنده کرده‌اند را نمی‌دانم اما می‌توانم بگویم که از این موضوع بسیار ناراحت هستم.
.
گفتنی است؛دهقان فداکار در یک شب سرد سال ۱۳۴۱ جان صدها نفر را نجات داد و برغم کتک خوردن، از این ماجرا به عنوان بهترین خاطره زندگی‌اش یاد می‌کند. ریزعلی خواجوی چندین سال پیش از روستای «قالاچق» که از توابع شهرستان میانه است به کرج نقل مکان کرده و از آن زمان تاکنون در منطقه حصارک کرج زندگی می‌کند.
.این شایعه از سلسله شایعاتی است که معمولا هر از گاهی مرگ یکی از افراد معروف را سوژه خود می‌کنند.
.

.

أزبرعلی حاجوی مشهور به ریزعلی خواجوی و دهقان فداکار (زادهٔ ۱۳۰۹ خورشیدی در میانه) فردی است که داستانش سال‌ها است با عنوان «دهقان فداکار» در کتاب فارسی سوم دبستان مدارس ایران چاپ می‌شود. او اکنون در حصارک کرج ساکن می‌باشد

.


.

خلاصهٔ رویداد

.

او در سن سی و دو سالگی شب‌هنگام در حالی که در کنار ریل قطار حرکت می‌کرد، متوجّه مسدود شدن مسیر قطار به علت ریزش کوه شد. در آن هنگام برای نجات قطار و مسافران آن، کُت خود را آتش زد و به سمت قطار حرکت کرد. این کار نتوانست مسئولین قطار را آگاه سازد و در نهایت با شلیک چند گلوله از تفنگ شکاری خود، توانست باعث توقف قطار شود.

.

به گفتهٔ او پس از توقّف قطار، مردم ناراضی از قطار پیاده شدند و او را کتک زدند. تا اینکه او آنها را متوجه خطری که در انتظار آنها بود؛ ساخت. پس از آنکه مسافرین با چشم خود ریزش کوه را دیدند به تشکر و عذرخواهی از او روی آوردند.

.


.

.
.
شایعه دهقان فداکار فوت کرد با عکس,,مرگ دهقان فداکار صحت ندارد,دهقان فداکار درگذشت دروغ است,دهقان فداکار از دنیا رفت واقعیت ندارد,عکس دهقان فداکار,ریزعلی خواجوی
این مطلب کامل بود ؟ ۲ ۱

شما هم بخوانید