سایت فتوکده

دیه 910 میلیونی برا حادثه دیدگان مکه

.دیه 910 میلیونی برا حادثه دیدگان مکه,دیه میلیاردی برای حادثه دیدگان مکه,500 میلیون دیه به کسی که در مکه آسیب دیده,دیه 910 میلیون برای فوت شده های مکه,مکه

 

  دیه 910 میلیونی برا حادثه دیدگان مکه
 

 


 
 
حادثه مکه در سایت فتوکده : https://photokade.com
 
 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 

به دستور پادشاه عربستان قرار است به هر یک از کشته شدگان و همچنین زائرانی که دچار معلولیت دائم شده‌اند، مبلغ یک میلیون ریال عربستان به عنوان دیه پرداخت شود.

 

خبرگزاری ایسنا در همین رابطه خبر داد “ملک سلمان”، پادشاه عربستان رسما دستور داده است به خانواده هر یک از افرادی که بر اثر حادثه روز جمعه سقوط جرثقیل فوت شدند و یا از معلولیت دائم رنج می‌برند، مبلغ یک میلیون ریال عربستان (معادل ۹۱۰ میلیون تومان) غرامت پرداخت شود.

 

گفته می‌‌شود طبق این دستور تمامی افرادی که در این حادثه خونین دچار مصدومیت شده‌اند، مبلغ ۵۰۰ هزار ریال عربستان (۴۵۵ میلیون تومان) دیه دریافت خواهند کرد.کمیته بررسی این حادثه اعلام کرد هیچ نیت مجرمانه‌ای در کار نبود اما وجود نقض قوانین ایمنی در نصب جرثقیل‌ها تائید شده است و برهمین اساس مقامات گروه “بن‌لادن”، پیمانکار طرح توسعه مسجدالاحرام، به دلیل سهل‌انگاری و قصور از مسئولیت، ممنوع‌الخروج شده‌اند تا اقدامات قانونی علیه این شرکت کامل شود.

 

معاون حج و زیارت روز گذشته گفته بود براساس قرارداد سازمان حج و زیارت با شرکت عامل بیمه به بازماندگان هر یک از فوت شدگان ۱۵ میلیون تومان و برای حادثه ۴۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود. این مبلغ دیه از طرف ایران است و ارتباطی با عربستان ندارد.

 


.

.

دیه 910 میلیونی برا حادثه دیدگان مکه,دیه میلیاردی برای حادثه دیدگان مکه,500 میلیون دیه به کسی که در مکه آسیب دیده,دیه 910 میلیون برای فوت شده های مکه,مکه

این مطلب کامل بود ؟ 0 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران