سایت فتوکده

رنگ موی سال 2019 + جدیدترین مدل رنگ مو 98 – 2019

رنگ موی سال 2019

 

عکس های رنگ موی سال 2019 دخترانه و زنانه و معرفی انواع رنگ موی سال 98 و آشنایی با رنگ مو سال ۹۸ را در سایت فتوکده می خوانید

 

رنگ موی سال 2019

 

 

اگر خواستار تغییر اساسی در موهایتان هستید، خوب جایی آمده‌ اید 

 

استایلیست‌ سلبریتی‌ ها و کاربران اینستاگرام تحت تاثیر آخرین ترند رنگ‌ های مو هستند. ما در این مقاله قصد داریم تا رنگ موهای مد شده در سال 2019 را بررسی کنیم.

 

تمام استایل ها با نظر کارشناسی آرایشگر جرج پاپانیکلاس می باشد

 

1- رنگ موی مسی

رنگ موی سال 2019

 

جرج پاپانیکلاس، آرایشگر موی ستاره ماتریکس می‌ گوید:

 

رنگ قرمز و طیف رنگ‌ های مسی یکی از ترندهای رنگ موی سال 2019 می‌ باشند. کلید دستیابی به ترند سال 2019 این است که به رنگ موی مسی یا حتی طلایی مسی پایبند باشیم.

 

هرگونه هایلایت روی مو باید دارای ته مایه گرم بوده و پایبند به پایه رنگ مسی باشد

 


2- رنگ موی هایلایت موکا

رنگ موی سال 2019

 

 

پاپانیکلاس به سبزه روها پیشنهاد می‌کند تا به سمت رنگ‌ های قهوه‌ای پررنگ بروند و از سایه روش ن‌های قهوه موکایی برای زیباتر جلوه دادن موهایشان کمک بگیرند.

 

این آرایشگر توصیه می‌کند تا جلوه طبیعی موها را با پایه موی تیره و سایه روشن متناسب با رنگ اصلی حفظ کنند.

 


3- رنگ موی سایه روشن ریشه

رنگ موی سال 2019

 

مهم نیست اگر ریشه‌ های مو را تیره‌ تر کرده باشید و یا آن را طبیعی نگه داشته باشید، می‌ توانید از هایلایت استفاده کنید تا به ترند سال 2019 پایبند بمانید.

 

سایه روشن ریشه اگرچه زمان زیادی مد بوده اما همچنان روی موهای لخت و فر زیباست، موقرمزها، بلوندها و سبزه‌ها می‌ت وانند از سایه روشن ریشه بدون محدودیت بهره ببرند.

 


4- رنگ موی طبیعی

رنگ موی سال 98

 

پاپانیکلاس، آرایشگر می‌ گوید : امسال همه چیز در شکل طبیعی خود تعریف شده و بازگشت به موی طبیعی یکی از ترندهای رنگ موی سال 2019 است.

 

وقتی از طبیعی بودن صحبت می‌ کنیم، منظور کاملا یک رنگ موی یکدست بدون هیچگونه هایلایت و سایه روشن است

 


5- رنگ موی رونز

رنگ موی سال 98

 

اگر اخیرا احساس می‌ کنید کمی از دست ظاهرتان خسته شده‌ اید و رنگ موهایتان دیگر تکراری شده، این رنگ از پالت رنگ‌ های لورآل شما را بیدار کرده و سراپا نگه می‌ دارد.

 

رنگ موی رونز یکی از رنگ‌ های ترکیبی است که از مخلوط قرمز مسی و قهوه‌ ای برنزه تشکیل شده است، زیبایی این رنگ تمام موها را پوشش داده و شما در مرکز توجه قرار می‌ دهد.

 


6- رنگ موی مارگارین

رنگ موی سال 98

 

بسیاری از مو بورهای پلاتینی سعی می‌ کنند تا موهایشان را با ته رنگ خنک حفظ کنند اما رنگ موی مارگارین یکی از رنگ‌ هایی است که موها را کمی گرم جلوه می‌ دهد.

 

این گرما به قدری کم و لطیف است که تقریبا افسانه‌ ای به نظر می‌ رسد.

 


7- رنگ موی سامبره

رنگ موی سال 98

 

در گذشته، رنگ موی امبره هیچ چیز جز لطافت نداشت.

 

رنگ موی سامبره یکی از رنگ‌ های تیره روشنی است که نسبت به دیگر رنگ‌ ها یکدست‌ تر بوده و لطیف‌ تر است، این رنگ یکی از رنگ‌ های تجاری و فریبنده است که موها را به زیبایی پوشش می‌ دهد.

 


8- رنگ موی قهوه‌ای ماهاگونی و طلایی

رنگ موی 2019

 

رنگ موی قهوه‌ای ماهاگونی و طلایی یکی از ترندهای شیک است که جدا از شکیل و خاص بودن آن، بهترین تکنیک برای به نمایش گذاشتن زیبایی‌ ها و المان‌ های صورت محسوب می‌ شود.

 

این دو رنگ با یکدیگر ترکیب شده و طلایی به طور ظریفی صورت شما را قاب می‌ گیرد. رنگ قهوه‌ ای ماهاگونی نیز در جاهایی که طلایی دیده نمی‌ شود، موها را پوشش می‌ دهد.

 


9- رنگ موی مرجانی زنده

رنگ موی 2019

 

رنگ مرجانی زنده رنگی است که پنتون برای سال 2019 معرفی کرد.

 

این رنگ روی موهای بلوند و یا روشن قابل اجراست و تقریبا هیچگونه محدودیتی برای آن وجود ندارد. رنگ مرجانی زنده متناسب با همه نوع پوست روی مو می‌ نشیند.

 


10- رنگ موی بلوند توت فرنگی

رنگ موی 2019

 

اگر احساس می‌کنید کمی رو و رویتان پریده، از رنگ موی بلوند توت فرنگی برای احیای جلوه و صورتتان کمک بگیرید. سایه‌ های بلوند به خصوص توت فرنگی اغلب از ترکیب چند رنگ به وجود آمده و با تناژهای متفاوت تناسب دارد.

 


11- بیبی‌ لایت‌ های ظریف

رنگ موی 2019 چه رنگی است

 

تکنیک رنگ این ترند تقریبا شبیه به رنگ موی امبره و بالیاژ بوده اما سایه‌ های بلوند آن به شکلی ظریف و کاملا طبیعی در لابلای مو مشخص می‌ شود.

 

این ترند یکی از ترندهای سال 2015 بوده که تا به الان هم مد است.

 


12- رنگ موی خنثی

رنگ موی 2019 چه رنگی است

 

رنگ موی خنثی کاملا متعادل است. نمی‌ توان گفت این رنگ متمایل به گرما و یا سرماست اما نشستن آن روی مو بسیار زیباست. این رنگ تقریبا هیچگونه محدودیتی به تناژ پوست ندارد.

 


13- هایلایت طلایی

رنگ موی 2019 چه رنگی است

 

اگر موهایتان مشکی یا قهوه‌ ای است، افزودن رنگ طلایی باعث جلوه بیشتر موهایتان خواهد شد. طلایی به خوبی با رنگ‌های تیره ست می‌ شود و یک رنگ گرم متناسب با فصل‌ های سرد سال ارائه می‌ دهد.

 


14- رنگ موی رز گلد شکلاتی

رنگ موی 2019 چه رنگی است

 

حال حاضر عصر رز گلد است اما اگر این رنگ با رنگ شکلاتی ترکیب شود، یک رنگ جادویی پدید می‌ آورد. قهوه‌ای عمیق با رز گلد یکی از ترندها و جزء سلیقه‌ های خاص است.

 


15- رنگ موی نور برف

رنگ مو سال ۹۸

 

هایلایت نور برف یکی از درخشان‌ ترین رنگ موهای سال 2019 است. این رنگ که با ته مایه درخشش نور انس گرفته یکی از پرطرفدارترین رنگ موهای امسال است.

 


16- رنگ موی براندا

رنگ مو سال ۹۸

 

رنگ موی براندا هرگز نمرده و هنوز که هنوز است یکی از ترندهای سال 2019 محسوب می‌ شود، این رنگ زیر درخشش نور بلوند می‌شود و سایه روشن شکلاتی‌ اش دیوانه‌ کننده است

 


17- رنگ موی خرنوبی

رنگ مو سال ۹۸

 

این رنگ مو تقریبا با رنگ قهوه‌ ای گرم و طیف وسیعی از قرمزها مو را به طرز شگفت انگیزی می‌ پوشاند. این رنگ بدون هیچگونه محدودیت به تناژ پوست مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

 


18- رنگ موی پلاتیوم چند رنگ

رنگ موی سال 2019

 

یکی از جدیدترین و زیباترین رنگ‌های امسال رنگ موی پلاتیوم چند رنگ است، رنگ‌ های به طرز بازیگوشانه ترکیب شده‌ اند و اگر در جاهای مختلفی از زمین بایستید، بازی نور و سایه‌ ها باعث شده تا رنگ مویتان متفاوت به نظر برسد.

 

19- رنگ موی قهوه‌ای گت

رنگ موی سال 2019

 

این رنگ قهوه‌ ای جزء تیره‌ترین و عمیق‌ ترین رنگ‌های قهوه‌ ای است که در واقع جلوه‌ ای دراماتیک را به رخ می‌ کشد. با اینکه این رنگ تفاوت چندانی به مشکی ندارد اما زیر نور هاله‌ ای درخشان از قهوه‌ ای تیره به جا می‌ گذارد.

 


20- رنگ موی شیر شکلاتی

 

رنگ موی شیر شکلاتی یکی از جدیترین ترندهای سال 2019 برای سبزه رویان مو مشکی و یا قهوه‌ای است. تیلور هیل اولین کسی بود که با رنگ موی شیر شکلاتی در سال 2019 ظاهر شد و آن را به یک ترند رنگ مو بدیل کرد.

 

این رنگ مو یک قهوه‌ ای متوسط بوده که در واقع پر از سایه‌ های گوناگون شده اما به طور کلی یک رنگ یکدست ارائه داده است.

 

رنگ موی سال 98 چه رنگی است | سایت فتوکده

از این مطلب راضی بودید؟ 19 9
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران