سایت فتوکده

ساعت بازی والیبال ایران و روسیه

ساعت بازی والیبال ایران و روسیه در ورزشگاه آزادی لیگ جهانی 2015,ساعت بازی والیبال ایران و روسیه,بازی ایران روسیه والیبال در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی.

ساعت بازی والیبال ایران و روسیه      . . . Iran – Russia

.

شاگردان کواچ امشب در حالی به مصاف روسیه خواهند رفت که شانس ایران برای صعود به مراتب کمتر از لهستان و آمریکا متوجه آنها است اما تماشاگران زیادی برای تشویق تیم ملی به سالن می آیند.

.

.

زمان بازی والیبال تیم ملی ایران با روسیه در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

ساعت بازی والیبال ایران و روسیه

.

دو تیم والیبال ایران و روسیه در آخرین هفته دور گروهی لیگ جهانی امشب ساعت 21 به مصاف هم می روند.

 

روسیه آخرین تیمی است که والیبالیست های ایرانی باید در لیگ جهانی والیبال رو در روی آنها قرار بگیرند. دو تیم کمترین شانس را برای صعود به فینال دارند و اهدافی سوا از والیبال در این دیدار بازیکنان را تحریک خواهد کرد. کواچ و شاگردانش در وحله اول تمام توان شان را می گذارند تا دیدار مقابل روسیه را برنده شوند تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی با رضایت کامل سالن را ترک کنند و از طرفی دیگر اگر لهستان رو در روی آمریکا شکست خورد شانس ایران برای صعود به فینال هنوز زنده باشد. ایران بدون توجه به بازی لهستان و آمریکا بازی همیشگی خود را انجام خواهد داد و همان طور که کواچ و سایر بازیکنان اعلام کرده اند این بازی هیچ تفاوتی با سایر بازی ها ندارد و آنها به زمین می روند تا دل هواداران خوش کنند.

.


.

.

ساعت بازی والیبال ایران و روسیه در ورزشگاه آزادی لیگ جهانی 2015,ساعت بازی والیبال ایران و روسیه,بازی ایران روسیه والیبال در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی,بازی والیبال تیم ملی ایران و تیم ملی روسیه در ایران لیگ جهانی 2015,بازی iran- russie volleyball 2015

این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران