سایت فتوکده

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی با عکس,ماجرای ساعت گران قیمت حسین هدایتی

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی با عکس,ماجرای ساعت گران قیمت حسین هدایتی,ساعت طلا حسین هدایتی,عکس ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی,ساعت میلیادر معروف حسین هدایتی.

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی با عکس     . . . Hossein Hedayati

.

.

عکس ساعت 480 میلیونی،میلیادر معروف حسین هدایتی در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

چند روز پیش خبری منتشر کرد درباره حسین هدایتی مالک باشگاه و شرکت استیل آذین، فردی که این روزها به شدت خریدار باشگاه پرسپولیس است فردی که اعلام کرده به دلیل اینکه اصولگراست، پرسپولیس را به وی نمی فروشند!
.
داشتن خودروی گران بها، منزل آنچنانی و وسایل شخصی گران قیمت و بسیار لوکس را می توان از شاخصه های یک پولدار البته به ظاهر! دانست چرا که بسیاری هستند به قول مثل معروف با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند و البته برخی هستند که اذعان دارند به متمول بودن و سرمایه دار بودن خود.
.
گذشته از همه این حواشی، نکته مهم و جذاب برای رسانه ها ساعت طلایی رنگ و لوکس حسین هدایتی دولابی که به شدت در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی است که البته مهم بودن اعمال، رفتار و متعلقات افراد مشهور و به عبارت خارجی سلبریتی امری بدیهی است و می توان بدون شک گفت که حسین هدایتی دولابی یک سلبریتی است.

.

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی با عکس,ماجرای ساعت گران قیمت حسین هدایتی,ساعت طلا حسین هدایتی,عکس ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی,ساعت میلیادر معروف حسین هدایتی.

با بررسی تصویر اصلی ساعت لوکس این سرمایه دار ایرانی مشخص می شود که مارک ساعت وی (price audemars piguet) می باشد که با بررسی مدل های مختلف این ساعت و یافتن مدل مورد نظر و جستجوی ساده اینترنتی در دنیای مجازی میتوان قیمت حدودی را برای این ساعت به طور متوسط 150 هزار دلار (بند فلزی) در نظر گرفت که با قیمت امروز دلار به ارزش 3200 تومان، می توان گفت فقط ساعت این سرمایه دار ایرانی 480 میلیون تومان ارزش دارد.
.

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی با عکس,ماجرای ساعت گران قیمت حسین هدایتی,ساعت طلا حسین هدایتی,عکس ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی,ساعت میلیادر معروف حسین هدایتی

.

.

ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی با عکس,ماجرای ساعت گران قیمت حسین هدایتی,ساعت طلا حسین هدایتی,عکس ساعت 480 میلیونی حسین هدایتی,ساعت میلیادر معروف حسین هدایتی,عکس ساعت طلا,مدل مارک ساعت طلا مولتی میلیادر معروف ایرانی,عکس مدل ساعت price audemars piguet

این مطلب کامل بود ؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران