سایت فتوکده

ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی

ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,غیرفعال کردن سرویس ساپتا

11255020_872095266194630_18991500517135309_nساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,هزینه سرویس ساپتا بانک ملی,کسر مبلغ 5 هزار تومانی سرویس اس ام اس بانک ملی.

ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی برای سرویس اس ام اس بانک ملی

.

.

غیرفهال کردن سروس اس ام اس بانک ملی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

مشتریان “بانک ملی ایران”، طی شبانه‌روز گذشته، پیامی را از طریق تلفن‌ همراه دریافت کرده‌اند که به آن‌ها می‌گوید به دلیل استفاده از سرویس پیام کوتاه این بانک به نام “ساپتا”، مبلغ ۵ هزار تومان به عنوان آبونمان از حساب‌شان برداشته شده است.

.

برداشت این پول از حساب مشتریان که با اعتراض‌هایی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی همراه بود، باعث صدور اطلاعیه‌ای از سوی “بانک ملی” شد.

.

این بانک در اطلاعیه‌‌ی خود گفته که پیش‌تر در رسانه‌ها خبر پولی شدن سرویس “ساپتا” را به دلیل “هزینه‌ بالا”ی آن اعلام کرده بوده و مشتریان فرصت داشته‌اند که از دریافت این سرویس انصراف دهند.

.

اطلاعیه روابط عمومی بانک ملی ایران

.

با توجه به کسر مبلغ 50000 ریال تحت عنوان آبونمان ساپتا از حساب برخی از مشتریان دریافت کننده سرویس پیامکی بانک ملی ایران در چند روز اخیر، جهت آگاهی مشتریان و تنویر افکار عمومی درخصوص جزئیات و نحوه کسر مبلغ یادشده مواردی به شرح ذیل اعلام می گردد:
.
مبلغ مزبور از حساب مشتریانی کسر گردیده است که بر اساس اطلاع رسانی قبلی که طی چندین نوبت از طریق رسانه های ارتباطی مختلف اعم از ارسال پیامک – سایت بانک و جراید کثیرالانتشار صورت گرفته بود ، در بازه زمانی تعریف شده انصراف خود را از دریافت این سرویس اعلام ننموده و تمایل به دریافت پیامک برای تمامی عملیات بانکی خود را کما فی السابق داشته اند .
.
بانک ملی ایران در سال 1393 مبلغ 24 میلیارد تومان هزینه ارسال پیامک به اپراتورها پرداخت نموده و این مبلغ برای سال 1394 حدود 50 میلیارد تومان برآورد گردیده است که بدلیل هزینه بالای این خدمت جهت برقرار ماندن آن و برخورداری مشتریان بانک از این سرویس، تصمیم گرفته شد مشابه تعدادی از بانکها ، این سرویس در دو سطح عمومی و ویژه دسته بندی و سرویس عمومی بصورت رایگان به مشتریان ارائه گردیده و برای سرویس ویژه که شامل ارسال پیامک برای تمامی عملیات بانکی مشتریان می باشد، آبونمان سالانه به مبلغ 100000 ریال در دو نوبت ( هر نوبت 50000 ریال) اخذ گردد.
.
بر همین اساس از ابتدای سال جاری الزام پرداخت آبونمان سالانه برای دریافت خدمت ویژه ساپتا، طی چندین نوبت اطلاع رسانی گردیده و بازه زمانی مشخصی جهت اعلام انصراف از دریافت خدمت و عدم کسر آبونمان سالانه برای مشتریان در نظر گرفته شد که در دوره یاده شده 49600 نفر از مشتریان خدمت انصراف خود را اعلام نمودند و خدمات ویژه ارسال پیامک برای آنها غیر فعال گردیده و از این پس فقط عملیات برداشت با مبالغ با اهمیت برای آنها ارسال می گردد. 
.
شایان ذکر است با توجه به امکان عدم اطلاع برخی از مشتریان از تغییر نحوه ارائه این خدمت ، مشتریانی که تا پایان خرداد ماه سال جاری اقدام به انصراف  از خدمت مزبور نمایند مبلغ آبونمان کسر شده (50000 ریال ) به حساب آنان برگشت داده  خواهدشد. 
.
بدیهی است این اقدام درجهت ایجاد امکان برای بانک ملی جهت توسعه فعالیتهای بانکداری الکترونیکی و موبایل بانک برای مشتریان عزیزمی باشد.

.

راه انصراف از عضویت در ساپتا و برگشت هزینه کسر شده

.

مشتریانی که تمایلی در حضور سامانه ساپتا ندارند می توانند با ارسال عدد ۱ به شماه پیامک ۱۰۰۰۶۴۱۴۰ انصراف خود را اعلام کرده که تا ظرف یک روز هزینه کسر شده از آنها به حسابش بر خواهد گشت.در عین حال که متقاضی می تواند با مراجعه حضوری به شعب بانک ملی انصراف خود را اعلام کند.

.


 

.

.

ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,هزینه سرویس ساپتا بانک ملی,کسر مبلغ 5 هزار تومانی سرویس اس ام اس بانک ملی

این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران