سایت فتوکده

ستایش ممنوع التصویر شده است چرااااا که

موضوع ممنوع‌التصویری «نرگس محمدی» بازیگر اصلی سریال «ستایش» ظاهرا همچنان در ابهام قرار دارد

.

ستایش ممنوع التصویر شده است,ممنون التصویری نرگس محمدی,چرا ستایش رو نشون نداد,ستایش ممنوع التصویر است,نرگس محمدی ممنوع تصویر و عکس از صدا سیما

سایت «انارپرس» نوشت: بعد از حضور نرگس محمدی (بازیگر نقش ستایش) در برزیل و انتشار عکس‌هایی از وی، دو قسمت از این سریال پخش شده، بدون اینکه حتی یک ثانیه تصویر این بازیگر نمایش داده شود.

 

.

تاکنون ۶۷ قسمت از سریال ستایش پخش شده اما در دو قسمت آخر این سریال، هیچ سکانسی از این بازیگر نمایش داده نشده است. علاوه بر این، قسمت ۶۵ سریال ستایش – که قبل از سفر بازیگران به برزیل پخش شد – با سکانسی به پایان رسید که حال بازیگر اصلی یعنی ستایش به دلیل بیماری، به وخامت گرایید و قاعدتا در قسمت‌های بعدی مخاطب منتظر بود تا ببیند چه بر سر او آمده اما در دو قسمت بعد، به این موضوع پرداخته نشد.

.

از سوی دیگر تا قسمت ۶۵، سریال ستایش ساعت ۲۰:۳۰ جمعه‌شب‌ها پخش می‌شد اما دو قمست اخیر که تصویر بازیگر نقش اصلی این سریال به نمایش در نیامده، ساعت پخش سریال به ساعات پایانی شب منتقل شده است. از جمله اینکه قسمت ۶۷ این سریال، ساعت ۲۳:۱۵ جمعه 4 مرداد پخش شد.

.

اخیرا خبرهایی درباره ممنوع‌التصویری هنرمندان و بازیگرانی که به برزیل سفر کرده بودند، منتشر شده اما مسئولان سازمان صدا و سیما تاکنون در این‌باره اظهارنظری نکرده‌اند.

 

 

منبع خبر آخرین نیوز

.

.

ستایش ممنوع التصویر شده است,ممنون التصویری نرگس محمدی

چرا ستایش رو نشون نداد,ستایش ممنوع التصویر است, sjhda llk,u hgjw,dv an

نرگس محمدی ممنوع تصویر و عکس از صدا سیما,llk,u hgjw,dv k’vs lplnd

این مطلب کامل بود ؟ 2 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران