سایت فتوکده

سحر قریشی ممنوع التصویر یا ممنوع الکار

سحر قریشی ممنوع التصویر یا ممنوع الکار,ممنوع التصویری بازیگر زن سحر قریشی

سحر قریشی ممنوع التصویر یا ممنوع الکار,ممنوع التصویری بازیگر زن سحر قریشی,ممنوع کار شدن بازیگر زن ایرانی سحر قریشی,سانسور سحر قریشی درتلویزیون,عکس سحر قریشی.

سحر قریشی مدت هاست که در تلویزیون ممنوع الکار است و اجازه فعالیت ندارد

.

.

.

سحر قریشی ممنوع التصویر یا ممنوع الکار با عکس در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

ملاک ممنوع التصویری در تلویزیون معلوم نیست و انگار هم قرار نیست حالا حالاها معلوم شود.

 

سحر قریشی مدت هاست که در تلویزیون ممنوع الکار است و اجازه فعالیت ندارد اما گویا پخش تصویرش مانعی ندارد چرا که در این مدت بارها سریال دلنوازان با بازی او پخش شده و چند تله فیلم هم از او روی آنتن رفته؛ البته این تله فیلم ها هیچکدام محصول تلویزیون نبوده و در شبکه نمایش خانگی تولید شده و بعدها به تلویزیون فروخته شده اند.

.

عکس تولد چند روز پیش سحر قریشی با سارا منجزی پور

عکس تولد چند روز پیش سحر قریشی با سارا منجزی پور

.

با اینحال اما پخش تصاویر او هر چند وقت یک بار بنا به تشخیص سلیقه ای از تلویزیون ممنوع می شود. تازه ترین مورد در این خصوص حذف تصاویر این بازیگر از تیزر فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» است. تیزرهای این فیلم اخیرا با حذف نماهایی که قریشی در آن حضور دارد روی آنتن شبکه ها می رود.

.


.

هفت صبح

.

.

.

سحر قریشی ممنوع التصویر یا ممنوع الکار,ممنوع التصویر بازیگر زن سحر قریشی,ممنوع کار شدن بازیگر زن ایرانی سحر قریشی,سانسور سحر قریشی درتلویزیون,عکس سحر قریشی,سحر قریشی ممنوع التصویر یا ممنوع الکار با عکس,خبر ممنوع التصور شدن سحر قریشی,اینستاگرام سحر قریشی,spv rvdad llk,u hgjw,dv an,وضعیت ممنوع الکاری سحر قریشی بازیگر زن جوانی ایرانی در تلویزیون,دلیل ممنوع التصوری سحر قریشی

این مطلب کامل بود ؟ 1 4

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران