سایت فتوکده

سریال درحاشیه تعطیل شد

سریال درحاشیه تعطیل شد,سریال درحاشیه مهران مدیری تعطیل شد

سریال درحاشیه تعطیل شد,سریال درحاشیه مهران مدیری تعطیل شد,تعلیق پخش سریال درحاشیه مهران مدیری,سریال درحاشیه پخش نمیشود,سریال شمعدونی به جای سریال درحاشیه.

سریال درحاشیه مهران مدیری تعطیل شد      . . . Shabake 3

.

از 5 اردیبهشت سریال شمعدونی جایگزین درحاشیه میشود

.

.

جلوگیری از پخش سریال در خاشیه  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

به جنجال کشیدن مجموعه‌های تلویزیونی به علت اینکه گروهی محتوای آن‌ها را برای خود توهین آمیز می‌دانند دیگر داستانی تکراری شده.

.

این بار این سریال محبوب «در حاشیه» مهران مدیری است که قربانی حاشیه‌های خود شده و پس از اعتراضات بسیار پزشکان و وکلا در ایران به تعطیلی کشانده شده است.شبکه سه هنوز خبر رسمی پایان زودهنگام «در حاشیه» را منتشر نکرده اما پخش آنونس سریال «شمعدونیِ» سروش صحبت خبر از پایان «در حاشیه» و جایگزینی آن توسط این دیگر سریال طنز می‌دهد.

.

این در حالی است که سازندگان «در حاشیه» که در ابتدا «اتاق عمل» نام داشت حتی پیش از ساخت از مشاورین وزارت بهداشت و سلامت دعوت کرده بودند و طبق نظر آنان تغییراتی در فیلمنامه به وجود آوردند. اما به محض آغاز اولین قسمت‌های «در حاشیه» و اشاره آن به تخلفات بیمارستانی، اعتراضات سازمان‌یافته لابی پزشکان آغاز شد و این بار پای وکلا نیز وسط کشیده شد.

.

حتی وعده سازندگان «در حاشیه» که بخش‌های مربوط به پزشکی از قسمت ۳۰ به بعد حذف می‌شوند کارگر نیافتاد.

.

به قول منتقدی انگار تنها شغلی که در سریال‌ های ایران می‌‌توان آن‌را در جلوه‌ای منفی نشان داد «بساز و بفروشی» است. این در حالی است که نقد روابط درونی حرفه‌هایی مثل حقوق و پزشکی که تاثیر مهمی بر زندگی مردم دارند می‌تواند از وظایف اصلی فعالیت‌های هنری باشد.

.

فعلا طرفداران «در حاشیه» از شنبه،‌ پنجم اردیبهشت، پای «شمعدونی» سروش صحت می‌نشینند – از بااستعدادترین هنرمندان طنز ایران که در آخرین اثر خود از هنرمندانی همچون محمدحسن معجونی، آتنه فقیه نصیری و نگار عابدی بهره می‌برد.

.

طبق اعلام شبکه سه، «فاز جدید در حاشیه» پس از پایان «شمعدونی» و ماه رمضان بازمی‌گردد – تا ببینیم این‌بار از حاشیه‌ها در امان می‌ماند یا خیر.

 .


 .

 .

سریال حاشیه تعطیل شد,سریال حاشیه مهران مدیری تعطیل شد,تعلیق پخش سریال حاشیه مهران مدیری,سریال حاشیه پخش نمیشود,سریال شمعدونی به جای حاشیه پخش می شود,سانسور,جلوگیزی از پخش سریال حاشیه,اعتراضات برای سریال حاشیه دردساز شد,جلوگیزی از نمایش سریال حاشیه در تلویزیون,سریال شمعدونی به جای سریال حاشیه پخش میشود,قطع پخش سریال در حاشیه بخاطر اعتراضات جامعه,سریال درحاشیه تعطیل شد,سریال درحاشیه مهران مدیری تعطیل شد,تعلیق پخش سریال درحاشیهمهران مدیری,سریال درحاشیه پخش نمیشود,سریال شمعدونی به جای سریال درحاشیه پزشکی کشور,علیق پخش سریال درحاشیه مهران مدیری

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران