سایت فتوکده

سقوط هواپیمای ابر آسیا مالزی

سقوط هواپیمای ابر آسیا مالزی در دریا,پیدا شدن هواپیمای QZ 8501 مالزی

سقوط هواپیمای ابر آسیا مالزی,دلیل سقوط هواپیمای ابر اسیا مالزی,سقوط هواپیمای دیگر از مالزی,باز هم هواپیما مالزی سقوط کرد,دلیل سقوط پی در پی هواپیمایی مالزی.

شبکه خبری راشا تودی نوشت

.

که بقایای هواپیما QZ 8501  مالزی در آب‌ های ساحلی جزیره بلیتونگ پیدا شده است.

این هواپیما ساعاتی پیش از صحفه رادار محو شده بود !

.

.

.

سقوط هواپیمای ابر آسیا مالزی در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 .

تماس یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت ایرآسیا مالزی با برج مراقبت قطع شد. اندونزی گفته این هواپیما سقوط کرده است.

 .

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز این هواپیما با 155 سرنشین متعلق به شرکت هوایی خصوصی “ایر آسیا” (مستقر در مالزی) بود و قرار بود از شهر سورابایا اندونزی عازم سنگاپور شود.

 .

جدیدترین خبرهای منتشر شده درباره این اتفاق به این شرح است:

 .

– یک مقام مسؤول در وزارت حمل و نقل اندونزی اعلام کرد که هواپیمای شرکت ایراسیا در نیمه راه ناپدید شده است. وی گفت: خلبان از برج مراقبت درخوست کرده بود برای رد کردن ابرها، ارتفاع پرواز خود را افزایش دهد و از پرواز در ارتفاع 32 هزار پا به پرواز در ارتفاع 38 هزار پا منتقل شود.

– وزارت خارجه کره جنوبی اعلام کرد حداقل 3 شهروند این کشور در پرواز ناپدید شده ایرآسیا  حضور داشتند. این سه نفر شامل یک زن، یک مرد و یک کودک هستند.

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از قطع تماس هواپیمای ایراسیا با برج مراقبت آگاه شد.

– اداره مدیریت بحران اندونزی اعلام کرد: هواپیمای ایراسیا به هنگام تغییر مسیر، در اقیانوس آرام سقوط کرد. به گفته اداره مدیریت بحران اندونزی، خلبان این هواپیما به هنگام تلاش برای تغییر مسیر و جلوگیری از رویارویی با مشکلات جوی در اقیانوس سقوط کرد.

– رسانه های اندونزی اعلام کردند هواپیمای ایرآسیا در دریا در نزدیکی جزیره بیلتونگ سقوط کرده است.

ادامه دارد …

 


پرواز  QZ8501  که یک هواپیمای ایرباس 320 بود در ساعت 6:17 بامداد امروز یکشنبه به وقت محلی ارتباطش با برج مراقبت فرودگاه جاکارتا قطع شده و از صحنه رادار محو شده است، اما بر اساس گزارش رویترز در ساعت 8:30 بامداد (به وقت محلی) تابلوی فرودگاه سنگاپور برای نشستن  این پرواز ” تاخیر” زده است.

 

سازمان ملی نجات و جستجوی اندونزی اعلام کرد پرواز شماره QZ 8501 پس از مشکلات جدی و تلاش برای تغییر مسیر در دریا سقوط کرده است.

 

روزنامه رپابلیکا به نقل از نماینده این سازمان نوشت: “هواپیمای ایرباس A320، پرواز شماره QZ 8501 که از سوربایا به سمت سنگاپور در حال پرواز بود نزدیک جزیره بلیتونگ سقوط کرده است.

 

یکی دیگر از مقامات اندونزی اعلام کرد که این هواپیمای برای 4 چهار ساعت و نیم سوخت داشته است و احتمال اینکه هم‌اکنون هنوز در حال پرواز باشد صفر است.

شبکه خبری راشا تودی نیز نوشت که بقایای این هواپیما در آب‌ها ساحلی جزیره بلیتونگ پیدا شده است.

هواپیمای ایرباس با بیش از 160 مسافر در مسیر سوربایا، اندونزی به سنگاپور، ساعاتی پس از پرواز ارتباط خود با برج مراقبت را از دست داد.

 

این هواپیما شامل 157 تبعه اندونزی، سه تبعه کره جنوبی، یک سنگاپوری، یک فرانسوی و یک مالزیایی بود.

 

 

.

.

.

سقوط هواپیمای ابر آسیا مالزی,دلیل سقوط هواپیمای ابر اسیا مالزی,سقوط هواپیمای دیگر از مالزی,باز هم هواپیما مالزی سقوط کرد,دلیل سقوط پی در پی هواپیمایی مالزی,بقایای هواپیمای مالزی پیدا شد,تایید سقوط در دریا,بقایای هواپیمای مالزی پیدا شد,پیدا شدن هواپیمای QZ 8501 مالزی که گم شده بود,تایید سقوط هواپیمای مالزی,پیدا شدن بقایای هواپیمای مالزی,i,h\dlhd lgcd \dnh an,عکس هواپیمای ربوده شده مالزی در چند ماهه گذشته,پیدا شده هواپیمای مالزی در دریا,سقوط هواپیمای مالزی به قعر دریا,اخرین اخبار از سقوط هواپیمای مالزی,وضعیت هواپیمای گم شده مالزی مشخص شده

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران