سایت فتوکده

سکته رضا حسین زاده گوینده خبر با عکس

.

 

  سکته رضا حسین زاده گوینده خبر و مشکلات عوارض شیمایی در بدن او
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

رضا حسین زاده | گوینده خبر

 

عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صداوسیما بعد از عیادت از رضا حسین زاده گوینده با سابقه خبر در بیمارستان ، با انتشار این تصویر در صفحه شخصی خود نوشت :

 

«امثال او و محمدرضا حیاتی شناسنامه خبر جمهوری اسلامی اند.»

 

سکته رضا حسین زاده گوینده خبر با عکس,وضعیت جسمانی رضا حسین زاده مجری خبر,سکته گوینده خبر رضا حسین زاده,عکس رضا حسین زاده بعد از سکته,شیمایی رضا حسین زاده

 

گفتنی است رضا حسین زاده گوینده  پیشکسوت خبر به علت سکته و جراحات ناشی از شیمیایی دوران دفاع مقدس در بیمارستان بستری شده است.

 

حسین‌ زاده میگوید : من در همه حال به نظام و مردم کشورم خدمت کردم. همچنان نیز برای خدمتگزاری در هر شرایطی آماده هستم. هیچ کدام از این صحبت‌ها شعار نیست. اگر همین الان هم جبهه نبردی باشد، علی‌رغم تمام مسائل موجود من آمادگی خود را  برای حضور و دفاع از کشورم اعلام می‌کنم. فرقی نمی‌کند در قلبم دردی احساس کنم و یا از تاول‌های شیمیایی رنج ببرم.

 
rezahoseinzadeh-photokade (2)
 
 
گوینده خبر ساعت 14 تاکید کرد: خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از اوجب واجبات است. همه جوان‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند؛ اما من و هم نسلانمان در این زمان هم آماده دفاع از کشور خود در هر شرایطی هستیم.
 
وی در پایان تصریح کرد: علی‌رغم وجود مشکلات شیمیایی در جسمم احساس می‌کنم، همان رضا حسین‌زاده هفده ساله‌ای هستم که در عملیات والفجر مقدماتی، مهران، حضور داشتم. من همان جوان هفده ساله‌ای هستم  که به صدا و سیما نیامده و همچنان برای خدمتگزاری آماده است.
 
 

 
.
.
سکته رضا حسین زاده گوینده خبر با عکس,وضعیت جسمانی رضا حسین زاده مجری خبر,سکته گوینده خبر رضا حسین زاده,عکس رضا حسین زاده بعد از سکته,شیمایی رضا حسین زاده
 
این مطلب کامل بود ؟ 9 7

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران