سایت فتوکده

سکته قلبی احسان علیخانی

سکته قلبی احسان علیخانی,سکته احسان علیخانی,دستمزد احسان علیخانی,احسان علیخانی و همسرش,عکس زن احسان علیخانی,توهین به احسان علیخانی,بیوگرافی احسان علیخانی.

سکته قلبی احسان علیخانی   . . .  Ehsan Ali-Khani

.

.

بیوگرافی کامل احسان علیخانی و شایعات در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

بازار شایعات بسیاز داغ است از سکته قلبی احسان علیخانی تا درآمد میلیاردی.. که در ادامه میخونید

.

بیوگرافی احسان علیخانی ( او مجرد است )

.

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی،و کارگردان اهل ایران است.

او دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.

.

احسان علیخانی با 33 سال هنوز مجرد است و ازدواج نکرده ….

.

عکس های گاها از او  و طرفدارانش منتشر میشه که همسر ایشون هست که شایعه ای بیش نیست

.

شایعهٔ ممنوع‌التصویرشدن

.

علیخانی در حین اجرای ویژه برنامه سال تحویل سال ۱۳۹۱ در واکنش به سخنان محمود احمدی نژاد که گفته بود وسایل ضروری عید در سر کوچهٔ ما گران نیست، مردم تهران می‌توانند بیایند و از محلهٔ ما خرید عید را انجام دهند، به توبیخ و ممنوع‌ا لفعالیت وی از تلویزیون انجامید. ولی پس از یک روز شایعهٔ ممنوع‌التصویر شدن علیخانی تکذیب شد.

.

دستمزد علیخانی برای اجرای برنامه ماه عسل

.

در تیرماه سال نودچهار گمانه زنی‌هایی راجع به دستمزد پرداختی به احسان علیخانی مطرح شد که خبر می‌داد او مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان را برای مجریگری یک‌ماهه ویژه برنامه ماه عسل طلب کرده است. علاوه بر این، مبلغی بالغ بر دویست میلیون تومان را برای حق آورندگی «تهیه کنندگی» دریافت کرده است.

وی همچنین در یکی از قسمت‌های این برنامه واکنش تندی به انتقادات اخیر نشان داد و اظهار داشت درآمد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقهٔ تلویزیون بیشتر است.این مسئله انتقادات زیادی را برانگیخت که چرا باید در شرایطی که بسیاری از مردم عامه ایران با بحران اقتصادی مواجه‌اند و حتی قشر متوسط جامعه با ملاحظات اقتصادی عدیده‌ای رو به رو هستند افرادی این چنین کسب ثروت کنند و حتی در برنامه‌هایی که پیش از این رنگ و بویی دینی به خود گرفته و احساسات مردم را درگیر کرده به دنبال کسب درآمدهای نا متعارف باشند.

احسان علیخانی درنهایت در یکی دیگر از قسمت‌های برنامهٔ ماه عسل در تاریخ ۱۲ تیرماه سال نود چهار رقم ادعا شده را غیرواقعی دانست و مبلغ دقیق دستمزد خود را ۴۵ میلیون تومان اعلام نمود و اظهار داشت این مبلغ برای یک سال تلاشش به منظور آماده‌سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ویژه نامهٔ ماه عسل است و اعضای تهیه برنامه در طول یکسال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند.

.

جنجال احسان علیخانی با دعوت از مدل (پزر – پوزر) عروس

.

ماه عسل با دعوت از الهام عررب مدل شناخته نشده که با حضور در برنامه به یکی از معروفترین مدل های ایران تبدیل شد،او که مدلینگ عروس بود بعد از حضور در ماه عسل تمام شبکه های اجتماعی خود رو بست ولی غافل از اینکه دست های پشت پرده ساعاتی بعد هزاران عکس این مدل رو در اینترنت پخش کردن و باعث واکنش تند مردم نسبت به این مهمان ماه عسل کردند،در روز های اول ماه عسل هم با دعوت از یک عاشق پیشه که بخاطر همسرش خودشو از ساختمون به پایین پرت کرده بود باعث واکنش مردم شد

.

توبیخ احسان علیخانی و ماه عسل

.

علی‌ اصغر پورمحمدی معاون سیمای جمهوری اسلامی در نامه‌ای ضمن تذکر به مدیر سبکه سه، خواستار توبیخ عوامل انتخاب مهمانان نامناسب در برنامه ماه عسل شد.او در نامه ای بیان داشت : انتخاب غلط در ماه عسل امسال از شیرینی و شهد این زحمات ماه عسل کاسته است و موضوعات و مفاهیمی مطرح شده است که نه در ماه عسل که در هیچ‌یک از برنامه‌های دیگر سیما نیز جایی ندارند.

.

سکته قلبی احسان علیخانی

.

شایعه که ای امروز ها دست به دست میشه از سکته احسان علیخانی بدلیل فشار کاری و هجمه های گسترده انتقاد مردم که این روز ها او و برنامش رو هدف قرار داده،از جوک های شبکه های اجتماعی تا توهین مجری های فراری به خارج از کشور همه و همه باعث سکته این مجری توانمند شده است که شایعه ای بیش نیست و این اطمینان رو به دوست داران احسان علیخانی میدم که او در سلامت کامل است و مثل هر روز بازم در ماه عسل امروز میبینیمش.

.

احسان علیخانی در هیچ شبکه اجتماعی حضور ندارد

.

احسان علیخانی چندین بار اعلام کرده است در هیچ شبکه اجتماعی اعم از اینستاگرام،فیس بوک عضو نیست و علاقه ای به این نوع شبکه های اجتماعی ندارد

.

فتوکده

.


.

.

سکته قلبی احسان علیخانی,سکته احسان علیخانی,دستمزد احسان علیخانی,احسان علیخانی و همسرش,عکس زن احسان علیخانی,توهین به احسان علیخانی,بیوگرافی احسان علیخانی,عکس زن احسان علیخانی,دلیل ازدواج نکردن احسان علیخانی,احسان علیخانی در بیمارستان بستری شد,ماه عسل تعطیل شد,احسان علیخانی اینستاگرام ندارد,انستاگرام احسان علیخانی,عکس احسان علیخانی در ماه عسل,توهین سالومه به احسان علیخانی

این مطلب کامل بود ؟ 2 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران