سایت فتوکده

شایعه بیانیه الهام چرخنده علیه نیکی کریمی

.

 

  شایعه بیانیه الهام چرخنده علیه نیکی کریمی
 

 


 
 
الهام چرخنده در سایت فتوکده : https://photokade.com
 
 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 

این روزها شایعاتی مبنی بر نامه الهام چرخنده علیه نیکی کریمی در شبکه های اجتماعی باعث شد این بازیگر ضمن رد این شایعه با نوشتن بیانیه ای به آن واکنش نشان دهد، او با انشتار عکس زیر نوشت :

 

شایعه بیانیه الهام چرخنده علیه نیکی کریمی,الهام چرخنده و نیکی کریمی,نامه جنجالی الهام چرخنده علی بازیگر زن نیکی کریمی,جنجال جدید الهام چرخنده,بیانیه چرخنده

 

سلام .. ظاهرا این شایعه ها مبنی بر بیانیه و نامه و پیغام حقیر به همکاران و خانواده ام سینما تمامی ندارد . اخیرا در چندین سایت و مجله زرد سوتیتری منتشر شده ..که گویای نوشته بیانیه ای است توسط الهام چرخنده برای بانو نیکی کریمی .. لازم دیدم یک بار بنویسم . . .
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
 
طی سالهایی که در سینما به خواست پروردگارم وارد شدم هرگز انسان ناپاکیزه ایی در سینماگران ندیدم . . عملکرد فردی افراد چیزی نیست که فردی دیگر در آن دخیل باشد .الهام از سال هفتاد و نه به واسطه فیلم شب یلدا وارد سینما شده . آیاحلالی را حرام . و حرامی را حلال کرده ؟!. . امروز هم یک رمه انسان نما به قصد سوء استفاده از جریان تفکری و باوری؛ اینبار بدنه نام حقیر را هدف گرفته اند . .اما غافل از اینکه سینما گران یک خصوصیت منحصر به فرد دارند . . پشت هم و هم پیمان و هم هدف در لحظات بحرانی می ایستند . لذا ؛ این رودخانه ماهی ندارد ..قلاب در گل آلود آبی دگر اندازید ..
 
 
حال چرا حقیر باید برای بانوی باسواد و پیشکسوت سینما خانم کریمی بیانیه صادر کنم نمیدانم … یا اصولا حقیر داعیه دار چه منصبی هستم، این هم نمیدانم . الهام هیچ نیست ..جز فرزندی برو از خانواده فرهنگ ساز سینما ؛که تمام جرمش این هست که کسی را که دوست داشت را در جمع صدا زد بلند .! . .و اعتقادش را که وظیفه الهی بود در جهان به سر کرد ؛ عیان . .این همه هیاهو و غیظ و کینه والله دلیلش نامفهوم است . . خواستم اینجا بنویسم تا همه ببینند .. لعنت خدا و امیرالمومنین بر فردی که بانوان سینما را کمتر از شان بانوی مسلمان خطاب کند . .
 
 
لعنت خدا و امیرالمومنین بر شیطان پرستان عصر که سعی بر فروپاشی و ایجاد نفاق بین جماعت صلح هستند که پرچم دار آنان هنرمندان صلح طلب میباشند. . لعنت خدا و امیرالمومنین بر دشمنان علی و ولایت که الهام چرخنده را ملعبه قرار دادند تا مولا علی علیه السلام را نشونه گیرند در عصر غیظ ، تکفیریون و داعشیون .. . وحدت خمیر مایه عنصر شیعه علی میباشد . . یا علی .
 
الهام چرخنده فرزندی از فرزندان سینما و هنر و انقلاب
 
 

.

.

شایعه بیانیه الهام چرخنده علیه نیکی کریمی,الهام چرخنده و نیکی کریمی,نامه جنجالی الهام چرخنده علی بازیگر زن نیکی کریمی,جنجال جدید الهام چرخنده,بیانیه چرخنده

این مطلب کامل بود ؟ 4 3

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران