سایت فتوکده

شهاب حسینی تکذیب کرد

 شهاب حسینی تکذیب کرد,شهاب حسینی مجری سال تحویل شد

شهاب حسینی تکذیب کرد,شهاب حسینی مجری سال تحویل شد,مجری سال تحویل بازیگر مشهور شهاب حسینی,شهاب حسینی گفت مجری سال تحویل نمیشود,shahab hosseini تکذیب کرد.

شهاب حسینی تکذیب کرد

.

.

.

شهاب حسینی تکذیب کرد در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

شهاب حسینی نسبت به اعلام نامش در فهرست مجریان نوروزی واکنش نشان داد

و گفت که تحت هیچ شرایطی دیگر به عرصه اجرا برنمی گردد.

.

شهاب حسینی، بعد از اعلام نامش به عنوان گزینه اجرای برنامه تحویل سال شبکه پنج، روز گذشته در پیامی به هفت صبح حضورش را به عنوان مجری در ویژه برنامه تحویل سال تکذیب کرد و گفت که هیچ وقت، هیچ کجا و در هیچ شرایطی حاضر نیست به عرصه اجرا برگردد.

.

او برایش عجیب بود که اسمش به عنوان مجری برنامه سال تحویل منتشر شده چون همه می دانند که همین اواخر پدرش از دنیا رفته و امسال اصلا عید ندارد که بخواهد آن را جشن بگیرد.علاوه بر این مسئله، او صراحتا تاکید کرد که با وجود تقاضاهای فراوانی که برای بازگشت او به عرصه اجرا وجود دارد، هیچ وقت چنین اقدامی انجام نمی دهد و از همه برنامه سازان هم خواهش می کند که دیگر چنین پیشنهادی را با او مطرح نکنند.

.

از میان گزینه های اعلام شده برای نوروز 94، فعلا حضور شهاب حسینی در شبکه پنج و بیژن بیرنگ در شبکه دو منتفی اعلام شده. البته به نظر می رسد حضور آزاداه نامداری به عنوان تهیه کننده در این برنامه کاملا قطعی باشد و هنوز درباره مجری به جمع بندی نرسیده اند.

.

تنها گزینه هایی که هنوز حضورشان در برنامه های تحویل سال تکذیب نشده، احسان علیخانی و علی ضیا هستند که البته درباره ضیا هنوز نمی شود خیلی جدی اظهارنظر کرد چون فضل الله شریعت پناه، مدیر گروه اجتماعی شبکه یک همین چند روز پیش اعلام کرده که برنامه تحویل سال این شبکه، «اتفاق یک» نام دارد و حتی راجع به اینکه نوید محمودی تهیه کنندگی آن را برعهده داردهم صحبت کرده اما اسمی از علی ضیا به عنوان مجری این برلنامه به میان نیاورده.

پیش از این اعلام شده بود که شریعت پناه بعد از رفتن از شبکه سه به شبکه یک، ترجیح داده که ضیا را هم با خودش به این شبکه ببرد و اجرای ویژه برنامه تحویل سال را به او بسپارد.

.

خلاصه اینکه تنها مجری قطعی شب تحویل سال در حال حاضر، احسان علیخانی است. البته باز هم معلوم نیست تا چند هفته دیگر تلویزیون چه تصمیمات جدیدی برای این برنامه داشته باشد و به طور قطعی دست روی چه گزینه هایی بگذارد.

.


.

.

.

شهاب حسینی تکذیب کرد,شهاب حسینی مجری سال تحویل شد,مجری سال تحویل بازیگر مشهور شهاب حسینی,شهاب حسینی گفت مجری سال تحویل نمیشود,shahab hosseini تکذیب کرد,بازیگر معروف مجری میشود,مجری گری بازیگر مرد معروف شهاب حسینی,تکذیبیه شایعه ای در مورد شهاب حسینی,شهاب حسینی شایعات در مورد خودش را تکذیب کرد,شهاب حسینی گفت نه

 

 

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران