سایت فتوکده

شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره چی

شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره چی,نتیجه شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره چی

اسیدپاش اینترنتی بهاره رهنما آزاد شد,نتیجه شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره چی,نادر فتوره چی با کفالت ازاد شد,شکایت رهنما و قاسم خانی از اسید پاش اینترنتی.

نادر فتوره‌ چی مترجم و نویسنده، در پی شکایت بهاره رهنما و پیمان قاسم‌خانی همسر او

با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه تفهمیم اتهام شد.‌..

.

.

.

عامل اسیدپاش اینترنتی بهاره رهنما آزاد شد در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

 

نادر فتوره‌ چی که با اتهام «نشر اکاذیب، توهین و تشویش اذهان عمومی» مواجه است

پس از آخرین دفاع از خود، با قرار کفالت آزاد شد.

 

چندی پیش، صفحه فیس‌ بوک منتسب به نادر فتوره‌ چی، مطلبی در انتقاد از بهاره رهنما، بازیگر سینما و تلویزیون ایران منتشر کرد. در این مطلب، حضور رهنما به عنوان سفیر کوکان کار در برج میلاد، به قصد خواندن «مقتل»، «فرصت طلبی، عطش دیده شدن و نماد انحطاط جمعی» خوانده شده بود. پست صفحه منتسب به فتوره‌ چی در فیس‌ بوک و اظهار نظر بهاره رهنما پس از آن، بحث‌ های بسیاری را در شبکه‌ های اجتماعی به راه انداخت.

 

رهنما در اولین واکنش به این انتقادات تهدید به شکایت و پیگیری قضایی کرد. او در برنامه‌ای که از شبکه 3 سیما پخش می‌شد، گفت: «پلیس‌ های ایران مثل اینکه برای خواهرشان این کار می‌کند، بسیار مجرب در حال پیگیری دقیق این ماجرا هستند.»

چندی بعد خبرگزاری تسنیم، به نقل بهاره رهنما نوشت: «من که جز یک فن پیج، صفحه‌ای در فیس بوک ندارم اما شنیدم تو فیس‌بوک حال خیلی‌ ها خرابه سر مقتل خونی من. از بی بی سی و نادر فتوره چی بگیر تا خیلی از روشنفکر نماهای دیگه. جوابم فقط به این آدما اینه زیر پرچم حسین (ع) سینه زدن لیاقت می‌خواد.»

فتوره‌ چی، پیش‌تر به عنوان روزنامه‌ نگار در روزنامه‌ هایی همچون صبح امروز، شرق و بهار فعالیت داشته و عمدتا مقالات و ترجمه‌های خود را در حوزه مباحث اجتماعی و فلسفی منتشر کرده است.

 

 

ریسک نیوز

 

.

شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره چی,حمله اینترنتی نادره فتوره چی به بهاره رهنما آزاد شد,نتیجه شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره چی,نادر فتوره چی با کفالت ازاد شد,شکایت رهنما و قاسم خانی از اسید پاش اینترنتی, بهاره رهنما آزاد شد نادر فتوره‌ چی با کفالت آزاد شد,اسیدپاش اینترنتی

این مطلب کامل بود ؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران