سایت فتوکده

صدام حسین زنده است

صدام حسین زنده است,صدام حسین زنده و در یمن است,میخائیل رمضان

sadamhossein-photokade.

صدام حسین زنده است       . . . Saddam Hussein

.

حوثی ها محل استقرار صدام را پیدا کرده و به ایران هم اطلاع داده اند

.

.

صدام زنده است  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

روزنامه “الدیار” نوشت: «پایگاه “إنتلجنسي” که ویژه موضوعات اطلاعات امنیتی است به نقل از “ایریک دانلو” مامور سابق سازمان سیا خبر داده که صدام حسین دیکتاتور عراق زنده است و در منطقه “میکراس” جنوب یمن به سر می برد.»
 .
این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت: «این پایگاه اطلاعاتی ادعا کرده که همان روزی که “میخائیل رمضان” بدل صدام حسین اعدام شده بود، دیکتاتور عراق توسط نیروهای روسی به خارج از عراق انتقال داده شد.  صدام به همراه دخترش “رغد” روز مراسم تدفین، به یمن گریخت.»
 .
این پایگاه اطلاعاتی در ادامه ادعا کرد: «حوثی ها محل استقرار صدام را پیدا کرده و به ایران هم اطلاع داده اند.»
 .
شایان ذکر است پایگاه مصری “الفجر” نیز این خبر را منتشر کرده است.
.

.

میخائیل رمضان که بود  ؟
.

در سال ۱۹۷۹ میخائیل رمضان به خاطر شباهت شگفت‌آورش به صدام، توسط یکی از نزدیکانش به حزب بعث معرفی شد. پس از انجام عمل‌جراحی، او تا سال ۱۹۹۷ در نقش صدام در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و نظامی ظاهر می‌شود.

.

رمضان در کتابی اسرار زیادی را فاش نموده است. او با حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر و یاسر عرفات ملاقات داشته است. شبیه صدام از جبهه‌ های جنگ عراق با ایران و روزهای اشغال کویت نیز دیدار هایی داشته است

.

.
.
.
صدام حسین زنده است,صدام حسین زنده و در یمن است,میخائیل رمضان به جای صدام حسین اعدام شد,صدام واقعی زنده است,میخائیل رمضان کی بود,صدام در یمن زنده است,صدام,صدام زنده و در یمن هست,یمن محل زندگی صدام واقعی رو به ایران اطلاع دادن,صدام واقعی
این مطلب کامل بود ؟ 5 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران