سایت فتوکده

عامل دستور به تجاوز دو ایرانی

عامل دستور به تجاوز دو ایرانی,شیخ ابومرزوق,دستور امام جماعت جده برای تجاوز

عامل دستور به تجاوز دو ایرانی,شیخ ابومرزوق,دستور امام جماعت جده برای تجاوز به ایرانی ها,عامل اصلی تجاوز,جزویات جدید تجاوز در جده,روحانی که دستور تجاوز داد.

دستور امام جماعت جده برای تجاوز به دو نوجوان ایرانی       . . . Jeddah

.

.

عامل حتک حرمت دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

روزنامه الصباح چاپ کویت در مورد حادثه فرودگاه جده نوشت: در اولین جلسه بازپرسی از یکی از دو پلیس متجاوز به نوجوانان ایرانی مسئله مهمی عنوان شد.
.
به گزارش گفت وگونیوز ؛ این پلیس جوان سعودی اظهار داشت: این عمل را به تشویق شیخ ابومرزوق امام جماعت مسجد جامع جده انجام داده است!وی در مورد انگیزه مشوق یا مشوقین اذعان داشت: شیخ ابورزوق شیعه را نجس و مشرک می داند و با علم به اختلافات شدید دو حکومت ایران و عربستان، از ما خواست تا با این عمل، خشم حکومت و شیعیان تندرو ایران را برانگیخته و شعله های قهر و تحریم سفر به عربستان بر افروخته تر شود!
.
وی افزود: شیخ ابومرزوق این عمل را خدمت به طهارت حرمین از مشرکین و دارای ثواب اخروی دانست.
.
روزنامه الصباح افزود: با توجه به جهت گیری های عمومی از سوی مردم ایران در شبکه های اجتماعی، به نظر می رسد همفکران شیخ ابومرزوق از سویی و “مخالفان اعمال مذهبی و حج” در ایران از سویی دیگر به اهداف خود نزدیک تر شده اند!

.


.

.

عامل دستور به تجاوز دو ایرانی,شیخ ابومرزوق,دستور امام جماعت جده برای تجاوز به ایرانی ها,عامل اصلی تجاوز,جزویات جدید تجاوز در جده,روحانی که دستور تجاوز داد,دستور امام جماعت شهر جده به تحریک ایرانی ها برای نفاق و تحریم سفر حج,عامل اصلی دستور برای تجاوز به دو نوجوان ایرانی در عربستان,جزئیات تکان دهنده فاجعه تجاوز در فرودگاه جده

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران