سایت فتوکده

علت مرگ مهرداد اولادی

.

 

 دلایل فوت مهرداد اولادی چرا محرمانه است ؟
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

فوت یک ورزشکار دیگر و بازهم بدون علت واقعی ؟

 

فوت یک ورزشکار دیگر و بازهم هم یک علت کلیشه ای “سکته” اما بواقع که ماجرای فوت این ورزشکاران که اغلب جوان هستند عوامل دیگری دارد مدتی پیش هم فوت هادی نوروزی بدون بازگو گردن علت اصلی به فراموشی سپرده شده و در مدت زمان کوتاهی یک جوان دیگر فوتبالی نیز از دست رفت

 

چرا واقعیت گفته نمیشود ؟

 

خانه مهرداد اولادی پلمپ شده و از پزشکی قانونی خبری نیامده است!
 
در ایران یک عادت بد دارد موسوم می‌شود و آن هم این است که برخی واقعیت ها را از مردم لاپوشانی می‌کنیم، مثلا می‌توان به همین دلیل مرگ برخی از چهره های سرشناس اشاره کرد دلیل اصلی مرگ بازگو نمی‌شود و تنها به گفتن دو کلمه “ایست قلبی” اکتفا می‌شود! چرا نباید واقعیت ها را بیان شود؟ شاید گفتن حقیقت، عاملی شود برای هوشیاری بقیه آدم ها، شاید باعث شود خیلی های دیگر بیشتر از این ها مراقب سلامتی خود باشند و فکر نکنند که استفاده از مثلا فلان دارو یا فلان…
 
برای آنها که خطری ندارد و اتفاقی نمی‌افتد! شاید بتوان با بازگو کردن دلیل اصلی مرگ برخی جلوی مرگ ده ها نفر دیگر را گرفت و از به خطر رفتن ده ها نفر دیگر جلوگیری کرد.یکی از دوستانم دکتر است و دست بر قضا جزو پرسنل پزشکان بیمارستان شهدای تجریش هم است.
 
 
علت مرگ مهرداد اولادی , علت مرگ اولادی , علت فوت مهرداد اولادی , دلیل مرگ مهرداد اولادی , علت مرگ مهرداداولادی , عکس کالبد شکافی مهرداد اولادی , جسد اولادی

از بالا دستور رسیده چیزی مطرح نشود

 

درباره اتفاقی که درباره مهرداد اولادی افتاد باهم صحبت کردیم و تمام جزئیات مرگ او را با این قول که فقط بین خودمان بماند گفت. دلیل اینکه نباید بازگو شود هم این بود که از بالا دستور رسیده فعلا چیزی مطرح نشود تا پزشکی قانونی اعلام کند فعلا تنها می‌توان گفت ایست قلبی!
 
کانال تلگرامی که برای پزشکان بیمارستان بود را هم دیدم دقیقا علت مرگ و زمان مرگ را در گروه گذاشته بودند! شاید دلیل مرگ را بخاطر قولی که داده‌ایم فعلا نتوان نوشت، اما این را می‌توان گفت که مهرداد اولادی در خواب، فوت کرده است، درست مثل هادی نوروزی!
 
وقتی او را به بیمارستان انتقال داده بودند سطح هوشیاری او حدود صفر بوده و از دست پزشکان کاری بر نمی‌آمده است. برعکس اینکه گفته می‌شد با پای خود به بیمارستان رفته اما مهرداد جانی در بدن نداشته و با آمبولانس انتقال داده شده است و آنقدر دیر بوده که پزشکان نتوانستند برای احیای او کاری کنند.
 

مهرداد اولادی در خواب فوت کرده است

 
مهرداد شب قبل در خواب فوت کرده بود. صبح وقتی که سایر حاضران بیدار می‌شوند، مهرداد هنوز خواب است هر کاری می‌کنند بیدار نمی‌شود و بعد بدن بی جان او را به بیمارستان می‌ رسانند.
 
حرف و حدیث، اینجور مواقع زیاد مطرح می‌شود و هر کسی چیزی می‌گوید، یکی می‌گوید ارثی است و حتما مشکل قلبی در خانواده داشته اند، یکی می‌گوید پزشکان تیم داروهای درست تجویز نکرده‌اند و… آخر سر هم دلیل اصلی اعلام نمی‌شود تا مبادا چهره فرد سرشناس خراب شود و خانواده او ناراحت تر از اینی که هستند شوند اما این از انتخاب های بدی است که در ایران مرسوم شده است و در کشورهای متمدن هر اتفاقی که بیفتد بدون کمی و کاستی مخابره می‌شود.
 
 
گردآوری : سایت فتوکده
منبع : باشگاه خبرنگاران
 
 
این مطلب کامل بود ؟ 26 39

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران