سایت فتوکده

علت ممنوع التصویری علی کفاشیان

.

 

  ماجرای ممنوع التصویری علی کفاشیان
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

کفاشیان ممنوع شد !

 

به گزارش سایت فتوکده :دعوای فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال با صدا وسیما درخصوص حق پخش ادامه دارد و روز چهارشنبه در جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، مجمع این اختیار را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال داد تا از صدا و سیما درخصوص عدم پرداخت حق پخشی که با فوتبالی‌ها توافق کرده بود؛ شکایت کند.

 

شنیده‌ها حاکی از آن است که صدا و سیما نیز در واکنش به تصمیمی که در مجمع فدراسیون فوتبال گرفته شده، تصمیم گرفته تا در رسانه ملی تصویری از علی کفاشیان پخش نشود.حاکی از آن است که این دستور به صورت شفاهی به برخی از مدیران این نهاد در مورد عدم پخش مصاحبه و تصویر علی کفاشیان داده شده است.

 

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که در صورت درست بودن اخبار ممنوع التصویر و مصاحبه شدنش از سوی سازمان صدا و سیما، این مساله هیچ گونه تاثیری بر شکایت تصویب شده مجمع فدراسیون فوتبال از این سازمان ندارد.

 

علت ممنوع التصویری علی کفاشیان,علی کفاشیان ممنوع تصویر شد,ماجرای ممنوع التصویر شدن علی کفاشیان بع داز دعوا با صدا سیما,علی کفاشیان ممنوع شد

 

علی کفاشیان متولد ۱۵ مرداد ۱۳۳۳ در نایین رئیس فدراسیون فوتبال ایران است.

 

وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس تجارت بین‌الملل از دانشگاه ماستریخت هلند است

 


 

.

.

علت ممنوع التصویری علی کفاشیان,علی کفاشیان ممنوع تصویر شد,ماجرای ممنوع التصویر شدن علی کفاشیان بع داز دعوا با صدا سیما,علی کفاشیان ممنوع شد,رییس فدراسیون فوتبال ممنوع التصویر شدن,چرایی ممنوع التصویر شدن مرد اول فوتبال ایرانی علی کفاشیان,تصویر جدید علی کفاشیان بعد از ممنوع التصویری

این مطلب کامل بود ؟ 2 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران