سایت فتوکده

عکسی جنجالی از کارلوس کیروش

عکسی جنجالی از کارلوس کیروش,سوتی کارلوس کیروش با پرچم شاه

عکس جنجال کارلوس کیروش در استرالیا,سوتی کارلوس کیروش با پرچم شیر و خورشید,عکس که موجب دردسر کارلوس کیروش شد,حمله به فیس بوک کارلوس کیروش,حمله مردم به فیسبوک کارلوس کیروش,عکس جنجالی کارلوس کیروش از هوادار زن ایرانی,عکس جنجالی سرمربی ایران و خشم هواداران ایرانی,پرچم شیر و خورشید و کارلوس کیروش

.

عکس جنجالی کارلوس کیروش از تماشاگری با پرچم شیر و خورشید

.

پست شدن این عکس
.
در پیج فیسبوک کارلوس کی‌ روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان جنجال آفرید
.

.

.

عکسی جنجالی از کارلوس کیروش در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

پست شدن عکس بالا در پیج فیسبوک کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان جنجال آفرید و کامنت‌های اعتراض و فحش بسیاری رو به دنبال داشت. ادمین پیج کی روش ناچار شد عکس رو بعد از ساعتی از صفحه فیسبوک سرمربی تیم ملی پاک کند!
.
.
کی روش ظاهرا با این عکس از همه ایرانیان خواسته بود که تیم ملی را در راه جام ملت های آسیا حمایت کنند اما اعتراض گروهی از کاربران،به آرم شیر و خورشید در وسط پرچم ایران دوران شاه بود،که در این عکس در دست‌های یک ایرانی ساکن خارج از کشور دیده میشد.
.
.
متن کامنت یکی از کاربران معترض: یعنی تو اینقد احمق و پرتی که نمیدونی این پرچم هیچ اعتباری نداره و پرچم رسمی کشور نیست؟؟ حیف پول بیت المال مملکت که تو جیب تو میره حقشه که اخراج بشی!

 

.

.

عکس جنجال کارلوس کیروش در استرالیا,سوتی کارلوس کیروش با پرچم شیر و خورشید,عکس که موجب دردسر کارلوس کیروش شد,حمله به فیس بوک کارلوس کیروش,حمله مردم به فیسبوک کارلوس کیروش,عکس جنجالی کارلوس کیروش از هوادار زن ایرانی,عکس جنجالی سرمربی ایران و خشم هواداران ایرانی,پرچم شیر و خورشید و کارلوس کیروش,کارلوس کیروش و پرچم شاه,خشم هواداران ایرانی از عکس کیروش از هوادار ایرانی با چرچم شیر وخورشید شاه,جنجال کارلوس کیروش در استرالیا و حمله مردم به فیس بوک کی روش,عکسی جنجالی از کارلوس کیروش تماشاگر با پرچم شیر و خورشید,دسته گل و ابروریزی کارلوس کیروش

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران