سایت فتوکده

عکس اندی پژمان بازغی و کامبیز دیرباز

.عکس اندی پژمان بازغی و کامبیز دیرباز,لو رفتن عکس بازیگران ایرانی با اندی خواننده,عکس جنحالی دو بازیگر ایرانی با اندی خواننده لس آنجلسی,تصویر اندی و بازیگران

 

  حاشیه :

 عکس اندی خواننده لس آنجلسی با بازیگران معروف ایرانی
 

 


 
 
عکس اندی و بازیگران ایرانی در سایت فتوکده : http://photokade.com
 
 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 
 
چند هفته پیش انتشار عکسهای اندی با حمید استیلی و احمدرضا عابدازده باعث شد این دو ورزشکار به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار بشند،البته به نظر میاد بازیگران مشکلی از این بابت نداشته باشند !
 
این عکس در جریان سفر تیم فوتبال هنرمندان به تورنتو با اندی گرفته شده است
 
 

برای دیدن عکس انندی با حمید استیلی و احمدرضا عابدزاده اینــجا کلیک کنید

 
عکس اندی پژمان بازغی و کامبیز دیرباز
 
 

تیم فوتبال هنرمندان در تورنتو کانادا

 

باحضور جمعی از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس، تیمی از هنرمندان و تیمی از ایرانیان ساکن تورنتو، تورنمنتی کوچک به نام خلیج فارس در شهر تورنتو برگزار شد و در نهایت با قهرمانی پرسپولیسی ها که استیلی، عابدزاده، عبدی و رضا عابدیان را داشتند به پایان رسید.

 

بعد از این بازی مهدی هاشمی نسب به «نشریه دنیای ورزش» گفت: «راستش یک فوتبال دست گرمی و دوستانه بود که نتیجه اش خیلی اهمیتی نداشت، ما فقط می خواستیم در حضور ایرانیان خونگرم کانادا بازی کنیم و ممنونم از پذیرایی گرم شان » حمید استیلی دیگر چهره سرشناس جمع هم تقریبا همین نظر را داشت و گفت: «خیلی خوشحالم که این لطف مردم همیشه شامل حال ماست و هر جایی که می رویم، همین طور گرم از ما استقبال می کنند. از دوستان خوبم در تورنتو که این بازی را تدارک دیده بودند هم تشکر می کنم.»

 

 


 

.

.

عکس اندی پژمان بازغی و کامبیز دیرباز,عکس andy با پژمان بازغی و کامبیز دیرباز بازیگران ایرانی

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران